Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Čestitke Rastku!

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-septembar 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 28 mart 2007 - 12:06

Rale svaka cast na sedmom mjestu u ligi i plasmanu na 'finale table' :worthy:. Nadam se da cemo te gledati na WSOP-u u Las Vegasu :win:.

Za one koji ne znaju prvih 9 u ligi igraju SNG gdje prvi dobija ulaz za WSOP main event. Svi putni troskovi su placeni.

SNG se igra sljedeceg utorka 03.04 u 21h na Full Tiltu.

PS. Kurvanje mora sam da finansira :D.
  • 0

#2 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 28 mart 2007 - 14:27

Shtaaaaa?!?!?!?!? Ribe ne ulaze u paket???
Eeeeee pa nishta onda... Odustajem... :wink:

I naravno H V A L A!

Konachan plasman lige je na
http://www.thehendon...ll_results.html

A zvanichno obaveshtenje o prvih 9 je ovde
http://www.thehendon...pic.php?t=13592

p.s. Mada je zanimljivo da je svojim sposobnistima Cobra doprineo
plasmanu medju prvih 9, ali zadrzacu tajnu na koji nachin... 8)

• 0

#3 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 28 mart 2007 - 14:38

A na ovom drugom linku mozete naci i mogucnost kladjenja na pobednika :lol: :lol: :lol:
  • 0

#4 montenegro

montenegro

V.I.P.

• V.I.P.
  • 319 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 01-mart 07

Postavio 28 mart 2007 - 21:15

Nisam upoznat o kakvoj ligi se radi ali cestitam na uspjehu i drzim palceve da odes na WSOP pa da ti se i mi pridruzimo.
Objasni malo o ligi i kako si dosao do 7. mjesta
  • 0

#5 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 28 mart 2007 - 22:22

Sve o ligi se moze videti ovde http://www.thehendon...om/pokerleague2
Ali evo ukratko:
Liga je bila otvorena za sve chlanove TheHendonMob foruma koji dobijaju password za ligu na Full Tiltu. Pochevshi od 3. Oct 2006. pa svakog utorka do juche 27. Mar 2007. igralo se 25 turnira 10+1, od kojih je vecina bila NL Holdem, ali se svakog poslednjeg utorka u mesecu igrao HORSE Limit ili PotLimit Omaha. Prvih 20 na svakom turniru je dobijalo poene i to tako shto 20-oplasirani dobija 1 poen, dok 1-oplasirani dobija 20 poena. Poeni se naravno sabiraju i kreira se tabela.

Na svakom turniru je uchestvovao i barem po jedan pro iz Hendon Mob-a (Ross Boatman, Barny Boatman, Joe Beevers i Ram Vaswani). Ukoliko u toku turnira izbacish nekog od njih dobijas nagradnih 5 poena, shto je meni poshlo za rukom 2 puta. 8)
Cilj je bio biti medju prvih 9 na kraju lige, jer prvih 9 igra s&g, a prvoplasirani na tom s&g dobija 10.000+2.000 package za WSOP 2007, kao deo Hendon Mob i Full Tilt tima.

Ligu je zapochelo 300 i neshto ljudi, ali se vremenom taj broj smanjivao kako su ljudi gubili shansu za plasman medju prvih 9. Ja sam bio dobro pocheo - u prvih 5 turnira sam uzeo 35 poena shto me je drzalo u nekom gornjem delu tabele, a onda sam sa 2 turnira za redom ispao sa AA shto me je istiltovalo do loodila - tako da sam na narednih 8 turnira osvojio svega 22 poena. Zatim jedno 2. mesto i 19 poena koji su me malo povratili u zivot. A onda na 2 turnira za redom ukupno 35 poena (1. mesto + 10. mesto + izbacivanje pro-a) shto me dovodi na 8. mesto, ali smo svi od 6.-14. mesta bili jako blizu. Pretposlednji turnir ispadam van poena i padam na 11. mesto pred poslednji turnir PL Omaha na kojem sam trazio svoju shansu znajuci da su ljudi slabiji u omahi i da ce ih se samim tim manje prijaviti. Dva glavna konkurenta koji su bili na 9. i 10. mestu ispadaju odmah i tada nastaje drama :lol: jer mi se 'otvaraju' vrata za final s&g ako budem minimum 15. Totalna tight taktika sa chekanjem pravih karata - zavrshavam kao 13. i to je to. Ukupno 7. mesto.

(Hmmm... A pokushao sam da sve ovo kazem ukratko :? )

I stvarno se nadam da ce se vishe nas sresti tamo na WSOP-u u narednih par godina...
  • 0

#6 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 28 mart 2007 - 22:37

Posle ovogodishnjeg WSOP-a, krece nova liga za WSOP 2008 - preporuchujem svakome, jer ovakva organizacija lige pruza vece shanse za plasman. Prosto, ne zavisish od jedne ruke, jednog bad beata i sl...
Zatim, tu su i propratne nagradice u vidu majca, bedzeva i kojekakvih promotivnih stvarchica sa Full Tilta, kao i po neka novchana nagrada za izbacivanje proa koja mnogo vishe znachi psihichki nego finansijski :lol:

A dooooooooobro sam upoznat :wink: da pokersrbija.com priprema neshto specijalno za svoje chlanove za vreme trajanja WSOP 2007 (Jun i Jul), pa zato ne gubite vreme i kliknite na link FULL TILT-a iz BONUS dela foruma http://www.pokersrbi...site/bonusi.asp ili koristite bonuscode PKRSRB prilikom otvaranja naloga. :wink:

p.s. Nadam se da necu biti kaznjen zbog odavanja male poslovne tajne foruma... :?

p.p.s. Uostalom, shta me briga, kad cu ionako tada biti na WSOP-u :lol: :lol: :lol:
  • 0

#7 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN

Rock

• Members
  • 86 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 19-septembar 06

Postavio 28 mart 2007 - 23:17

wow :shock: svaka cast i GL u utorak :D :D
  • 0

#8 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 29 mart 2007 - 09:53

wow :shock: svaka cast i GL u utorak :D :D

Txs!
  • 0

#9 B.S

B.S

Maniac!

• Members
  • 729 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-oktobar 06

Postavio 29 mart 2007 - 21:34

Svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!Mnogo srece u utorak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemoj slucajno da dodjes u sredu na forum bez karte za Vegas....A kad tamo stignes na final table mahni za ekipu s foruma....

Bs
  • 0
NA POKER STARSU NESTO SIGURNO NIJE U REDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 Paja

Paja

V.I.P.

• V.I.P.
  • 259 Članci:
  • 8 thanks
  • Joined 08-februar 07
  • LocationBeograd

Postavio 29 mart 2007 - 22:21

Sve cestitke !!!!!!!

Sa srecom u utorak. Koliko vidim, prosao si sito i reseto da dodjes do ovde, poguraj jos malo.

Uzgred, ispricaj malo kako si izbacio profesionalce.

Pozdrav.
  • 0

#11 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 29 mart 2007 - 22:56

Sve cestitke !!!!!!!

Sa srecom u utorak. Koliko vidim, prosao si sito i reseto da dodjes do ovde, poguraj jos malo.

Uzgred, ispricaj malo kako si izbacio profesionalce.

Pozdrav.

Hmmm... Drugog puta se ni ne secam (to mi je tad vec postalo normalno :lol: ), ali prvi put je bilo smeshno do bola :lol:
Pochinje turnir - on za mojim stolom (a mozda i ja za njegovim...) - prva ruka ja raise on plati, ja bet on se baci. Druga ruka - obrnuto on raise ja platim, on bet ja se bacim. Vec ceo sto ono ajde oladite - treca ruka ja raise sa 77 on all in - ja placam - on pokazuje 66.
Narovouchenije: profesionalca izbacujesh tako shto imash jachu ruku od njega na all in-u :lol: :lol: :lol:
  • 0

#12 montenegro

montenegro

V.I.P.

• V.I.P.
  • 319 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 01-mart 07

Postavio 03 april 2007 - 23:00

Spremao sam se da napisem jedan sjajan post ali sam posle Rastkovog drugog mjesta mnogo tuzan.
Rastko, ne znam sto da ti kazem, preci toliki put i stati na poslednjoj stepenici je zaista tuzno, mogu da zamislim kako se sada osjecas.
U svakom slucaju cestitke za igru i cjelokupni plasman a sto se tice WSOPa ima jos vremena. Pozdrav
  • 0

#13 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 03 april 2007 - 23:41

Spremao sam se da napisem jedan sjajan post ali sam posle Rastkovog drugog mjesta mnogo tuzan.
Rastko, ne znam sto da ti kazem, preci toliki put i stati na poslednjoj stepenici je zaista tuzno, mogu da zamislim kako se sada osjecas.
U svakom slucaju cestitke za igru i cjelokupni plasman a sto se tice WSOPa ima jos vremena. Pozdrav

Hvala brate - ja josh uvek ne dolazim k sebi - da me sj*be river za 12.000 :twisted: :twisted: :twisted:

Znachi mi veoma shto sam video ovaj tvoj post - nadam se da cu uskoro biti opshirniji i vratiti se u normalu...

A ti si znachi bluesea007? :wink:
  • 0

#14 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-septembar 06

Postavio 03 april 2007 - 23:53

Imamo isti broj chipova. Poslednja ruka ukratko:

MrPactko calls 400
shaundead raises to 3200
MrPactko raises all-in
shaundead calls

Postavljena slika

Postavljena slika
  • 0

#15 Paja

Paja

V.I.P.

• V.I.P.
  • 259 Članci:
  • 8 thanks
  • Joined 08-februar 07
  • LocationBeograd

Postavio 03 april 2007 - 23:58

Pactko, brate, sta god da kazem glupo je.

Oporavi se, pa ponovo napred, kvalitet si pokazao, sve ostalo je samo pitanje vremena.

Pozdrav i cestitke za sve sto si i do sada postigao.
  • 0