Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * - - 4 Glasovi

Vucko018: Memoari, razmišljanja, a i poker naravno!

• Please log in to reply
2523 replies to this topic

#1 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 23 oktobar 2008 - 17:58

E kad vec udaram off-tipic na sve isvasta daj i ja da otvrimo blok pa ce da vidmo na sta ce to da ispaden i lici ...
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#2 kokanidja

kokanidja

Maniac!

• Members
  • 532 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 11-februar 07
  • Locationmala soba, tri sa tri...

Postavio 23 oktobar 2008 - 18:06

Sa srecom :D
  • 0

.........................................................................................................................

#3 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-oktobar 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 23 oktobar 2008 - 18:14

kokanidja povuci rec! to je baxuz! :D :D :D :D
  • 0

#4 kokanidja

kokanidja

Maniac!

• Members
  • 532 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 11-februar 07
  • Locationmala soba, tri sa tri...

Postavio 23 oktobar 2008 - 18:24

Mislio sam na pisanje bloga :D
  • 0

.........................................................................................................................

#5 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 24 oktobar 2008 - 14:10

Dobro je danas sam se nekeko naterao da ustanem iz krevete oko pola dva ...

(iako smo juce peglali dotu 1 partiju neki inhouse, pa presli na neki civilzacion scenario warcrafta3...koj smo mi I put igrali ja i Greedy i neki nepoznati a igramo protiv nekh sto ono znaju sta kako gde ...pa se tu ono usavrsavaju doba ..a mi nek u sredjnjem pravimo vitezove i konjanike ...istrazujmeo one bartne puske musketa ...A OVI NAS NI MANJE NI VISE NAPADAJU SA TENKOVIMA I AVIONIM ...KAKO SMO SE U 4H IZJUTRA JA I GREEDYSERBINA SMEJALI ...ONO TO SAD SAMO NPRAVILI 15-20 KONJANIKA PA SAMO IH NEKEKO UNAPREDILI U VITEZOVE ...I SAD JURIS ...I ONDA VIDIS I ONDA NAKO VIDIS 2-3 TENKA I NEKE AVIONE I 10-15 NJIHOVIH VOJNIKA TZV 'RIFEMAN-a" ...SVI PO JEDAMPUT PUKNU I NEMA JE NAS KONJICA :) :D ...ovaj scenario samo malo da provalimo i ima da se igra ..bas je ono smanjuje klick per secund jer to i skoro nema...jer vi samo pravite Gradjevine iz kojih sama izlazi vojska i ide u napad na unapred odredjena 3 koridora....vi samo pravite i usavrsavate te jenidince i doba u kojem se pocinje se od onog nekog kad imate ljude sa sekirama ...a zavrsava sa tenkovima i avionima ....i tako ...)

.... i ono dok se covek rasani ovo - ono ...palim compu ...kad ima sta da vidim ne radi mi net JEBENI JOTEL DISTRIBUTER OPET ME ZEZA ...A PLACAMO NET U NAPRED!!!...EJ ZNACI ZA NOVEMBAR CE SAD OD 25 OD 30 TREZITI UNAPRED PARE ILI ISKLJUCUJU ...A JA KO REDOVAN PLATISA I OSTALO KORISNIK INTERNETA JEL IMAM JA PRAVO DA SE ZALIM KAD MI U SRED HU PUKNE NET???

Imam da se zalim ...sto se kod nas u zali kaze "zali se centralnom comitetu"...al dobro evo sad ima net ...bio neki prekid 45min do 60min...

Juce sam od poker-a igrao 3 HU od 5$ ...sad na mom bankroll-u na LAP ima preko 300$ tako da ima tu i vise od 50buy-in-a za te HU ...od tih 3 HU sva 3 sam dobio ...u nijednom HU nisam vido da me neko rejzuje pre-flopa ???!?!?!?!? ...retko se ovde na tom LAP srecu dobri igraci, pa su i ovi bili neki 'rekraetivci" kako ih ja zovem ... ne secam se bas dobro nekih ruku to je bilo standardno na skor svki njihov checki ide bet ..a na svaki njihov bet moj fold... gde je odnos njihoovg bet-cheka bio 1 :5 (svaku 4-5 ruku su betovali..tako da sam se ja sto se kaze nakrao sa 27 3 10 i tak time ...) osim ako bas nemam jaku ruku tipa na flopu TPTK ili 2 para ...ili neki nusts ...kao sto sam i dobio jedan gde je on chekiro na turnu i dao mi free river da dobijem kentu a onda uso all-in na neka 2 para ...secam se da je i jedan na situaciji oko 3:1 u odnosu chipova za mene uleto all-in na flopu tako ocigledno na fles draw, a ja imo top par 2 -kicker i odlucio da ga posto nema 90% taj top par da ga pratim i stvarno fles draw +over karta bilo je 50-50 al mu nista ne izdje i taj sam tako dobio ...al da mu i izaslo bilo bi opet tu negde 50-50 odnos chipava pa sam imo odse za ovaj call... ovaj treci se bas nesecam ...a da secam se ja AK ..nesto betujem ovo ono board T A QQQ ...on placa moj all-in na KT sa full QQQTT a ja QQQAA :) ...i tako nisam imo neki good bet ali ni betbeat i sva 3 sam dobio ...

Danas ce da vidmo nesto od jutros nisam raspolozen za poker a kasnije mozda ...

Kladionca : Kako odvorim neki kladionicarski forum izlazi -Sent Pauli 1910 - Vehen Vizbaden 1 1.65 ...meni se licno ovo i svidja ko tip al mi je kvota mala ...pa sam vido i neko tzv dojavu ...ne jednom od tih foruma i i to mi se nekako u novijem vidjenju stvari (a to je da cu sad da probam pa sta bude ...) svidja i to - Panduri-Vaslui 1 2.2 kvota opaa masno kvota ...ovi Panduri od ranije pozatni po namestaljkama ...mada n akraj sezona a ne napocetku al dobro mozda ove sezone poceli ranije :) ... sto bi se reklo al da ne bude ko grlom u jagode i tako to ...ova za danas ce da zavezemao zadjeno tj ide ovako:

18.00h - Sent Pauli 1910 - Vehen Vizbaden 1 1.65
16.00h - Panduri-Vaslui 1 2.2

daje ukupnu kvotu od 3.6 super moze i za 2/10 ovaj singl

Da kazem nesto i o ovim sistemu upravljanja novcema u kladjenju ko sto ima sistem bankrol menagmenta u pokeru tako ima i u kladjenju ...pa se svodi ne to da je 10/10 neki tip u koj ste bas sigurni koj ono ja bas dobar i tako to i to je 10% od vase ukupne sume novca za kladjenje ...ovo se retko kad igra bas kad imate neke informacije ili ste bas sigurni ...ili ocete da se kockate al ...to ume da bude opasnto jer onda 3-4 promasena fikas i ode 50% bankrola za kladjenje ...tako da je koristim 2% za neki defolt ulog i ja ga obelezavam sa 2/10 ...to igram ovako kad ocu da probam da ime nesto kad igram neko po 2 ili 3 para ...a ako pravim neki tiket od 4, 5 ili vise para tu stavljam manje sume od 0.2% to 1% ...tj 0.2/10 i 1/10...a ovaj razlomak 1/10 , 2/10 5/10 se i koristi kao sigurnos u neki tip kad neko nesto tipuje 10/10 ne nekom forumu u to je on ono bas siguran ili bi trebalo da bude ...ali zapamtite lako ko je dobar ko nije i od ovih dobrih prepisujete ...tako da sam ja ova dva fiksa danas vido negde na nekim kladionicarskim forumima ...ova sa 8/10 ...sto je dosta sigurno ... onako za Panduri-Vaslui 1 2.2 neznam bas tipsera a za Sent Pauli 1910 - Vehen Vizbaden 1 1.65 znam i dosta je dobar ...tako da ova dva za danas su meni po 2/10 jer ja em vezujem oba sto po logici stvari menja verovatnocu prolaznosti tj deli je sa 2 i ja je zbog neke sigurnosti delim sa jos dva vracam na moj defolt ulog i stavljam 2/10 ...

Ovde odmah da se obrati paznja da neki od tipsera stavljaju po defoltu 10/10 na svaki tip ali onda oni nemaju ovakav sistem upravljanja novcem nego neki drugi ...i njima je tih 10/10 verovatno neki deo od njhovog bankrolla za kladjenje 2% ili 5% najvise...ali stavljaju 10/10 radi neke nagrade igre da bi imali sto veci skor % u plusu jer se obicno na tim kladionicarskim forumima na mesec dana odvija neka nagradna igra i onda prvih 3 koji su imali najvise plusa u tih meseca dana dobija nagrade a max ulog je 10/10 pa svi idu tako ...

Eto vam i "mala skola pravilnog kladjenja" :) ...e sad ima samo problematika sto su neki od fourma zatvorenog tipa i ne daju da se ti podaci iznase dalje i sire ...al boze moj ne dolaze oni na poker forume ..a i takvih foruma ima dosta manje uglavnom je sve otvorengo tipa.

Znaci danas do 20.00h kad pocinje gomila utakmcia i nesto cu verovatno i tu da uzmem da fiskiram... se prvo za zagravanje uzdam u ove :

16.00h - Panduri-Vaslui 1 2.2
18.00h - Sent Pauli 1910 - Vehen Vizbaden 1 1.65

2od2 ukupna kovta 3.6 - uplata 2/10
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#6 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 24 oktobar 2008 - 19:02

Ma ovaj LAP je cudo ...ima ih raznih :) ...dobijem jos 2 HU od 5$ ...jedna klasicno na jacu ruku i placanje na slabiju ...a jedan mozda malo i srecno jer kad mi je trebalo dobijam 88 koje izdravaju all-in pre flopa vs A9 ...i polse nekoliko uzastopnih dobijenjih ruku malo blefom malo validnim betom dobijam KK na koje protivnik na flopu ulice na moj c-bet all-in sa samo gut shot str8 draw koj ne izvalic i cao ...

Na cash games sam igrao malo 1 mozda 1 i po sad i samo je vredna pomena ruku gde ja hvatam nuts kentu na flopu i fosiram all-in koj prate 2 igraca jedna sa over par i to KK koje nije dizo pre flopa i jedan koj tek juri kentu ko moju ...izdrzavam do rivera i plus 10$ ...ostale ruke onako ovako i nesecam se bas nije bilo bas nekih velikih ...

Sve u svemu danas sam sa ovih oko 25$ probio preko 350$ ...sto je super

Kladionica:

18.00h - Sent Pauli 1910 - Vehen Vizbaden 1 1.65 2-0 :)
16.00h - Panduri-Vaslui 1 2.2 1-0 :)

daje ukupnu kvotu od 3.6 super moze i za 2/10 ovaj singl - dobitak bre :) ..to je tu negde 5% dobitak tj 5/10

Razmilsjam se da uzmem nesto ozbiljno jos veceras za 2/10 od 20h je ima mnoogo utakmica ko i uvek u petak u 20h ...Franzuzi II liga Holandjani II liga neki mecevi razni ima i jenda Budnes liga al ...posto ne mogu da se odlucim sta je to koja su to 2 meca od ovih 5-6 koje imam uvidu resio sad da samnjim ulog na 0.5/10 i opalim 3-4 meca ...posto se na forumima nista posebno ne forista ...a ove dve po gotovu St Pauli je bio dobar 1 ...ova druga je izgleda namestena jer po meni nesto sto sam naucio baveci se ovim svih ovim godina je da se ako se vec namesta ...namesta sa 1-0

evo sad sta sam nesto naredjo cisto po malo da se i prati a i da se nadam da uspesan dan moze da bude jos bolji :)

Bayer Leverkusen v 1. FC Köln 1 1.55
Lens v Amiens 1 1.55
Emmen v Agovv 1 1.85
Den Boš - Ajndhoven 1 1.45
Kolo Kolo - Deportes La Serena 1 1.60
TBB Trier v Brose Baskets over 142.5 poena 1.85

Ukpno daju kvotu 19 uplata 0.5/10

I tako ...A SAD POCINJE DOTA I OSTALI SCENARIJI BRE :D
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#7 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 24 oktobar 2008 - 22:49

Bayer Leverkusen v 1. FC Köln 1 1.55 2-0
Lens v Amiens 1 1.55 2-0
Emmen v Agovv 1 1.85 2-3
Den Boš - Ajndhoven 1 1.45 0-2
Kolo Kolo - Deportes La Serena 1 1.60
TBB Trier v Brose Baskets over 142.5 poena 1.85 68-79 prolso ...

Ali vec su dva pala i to ovaj Emen koj mi je bio kao ono ...siguran u opcije za neki dubl za 2% ..al dobro danas 4.5% plus ...

Ali minus na dotu ..obrisali me neki Nemci i Swejdani ...doduse nije igrao moj dugrag best player in balkan GreedySerbina ...ali ovi su njegov nivo ...rastavili su mene jos dva moje dugra i neka 2 random ...e zbog tih random i najvise gubim ..tj gubimo i gubimo i zivce sta nije u redu kad coveku kazez def mid ...pa mi blinkas mid pa opet def mid last tower ...ma jok on kao da igra u neki sesnesti tim ..a mi branimo zadnju kulu i barake 3 vs 5 ...posto jedan vec muerto jedan ...igra u sesnesti tim ...i tako ..ali respect ovim nemcima i swejdanima dobri su igraci ...

Nego ...Ja jesam gledo sve epizode svih serijala High Stacke Poker al sad skidam to ono pakujem ga ne dvd cisto da imam ...i gledam neke radnom epizode i nasto sam bas onu kad J.Gold (a imam misljenje da on i nije bas neki poker igrac ...) pa ono sta je on radio ...je blaze recno kockanje ...a grublje poklanjanje pare ...al jbg ima covek pa moze sto se kaze "ima se moze se' ...
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#8 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 25 oktobar 2008 - 00:22

Zasto petkom uvece ne treba ici u grad ?

Zato sto se petkom uvece na LAP dogadjaju AWESOME LUDILO CUDILO RUKE...koje moze i da dobijete ...

Naime ne secam se bas tacno ruke al na turnu ja imam nust kentu i ima CETVOROSTRUKI ALL-IN ...(igro sam na 4 stola pa se ne secam bas svega kako je bilo a i ruka je bila negde na sredinu sesija od oko 1 i po sat)

I ako neko moze da mi pomogne gde je BRE VISE NA OVAJ LAP HAND HISTORY ... da bas tacno reprezentujem ruku i vidim da sa ima na flop odsse da zovem i kako sam stojao na turn koliko procenta sam bio favorit ...posto se ne secam sta su tacno imali ostali trojica znam da je jedan imo top set ...ali ovu dvojicu se ne secam ... za stolom sam tad imao 6.2$ ili 6.3$ (a uso sam na sto sa 7$ ...i igrao nekih 30min-40min ...ono bas nece ruku a ja ne popustam sa koncetracijom da ne betujem u 2 c-bet i da zovem neke trash ruke ...) i to je bilo 6.2x 4 -> 24$ i vise dolara ... 240Big blinda ...znaci LUDILO KAKO IGRAJU ...

I idem na my profil pa game histori oa holdem i kazi me da nemam history za tu igru jel moze neko da mi pomogne BAS ME INTERESUJE OVA RUKA ...jes da sam imo i mozda cudnijih ...(neki A high fles sam zvao na uperen bord ...jer je bilo 3 ljudi u potu a prepostavljao sam da ovaj sto ima veci stac chipova tad nema full ...pa cu ja uzeti side pot i biti negde oko 1$ u plus kad ono niko nema full ja uzima isto dosta dobar pot oko 16-17$) ali me ova bas interesuje imo sam na flupu zadnji regujem OESD pa me interesuje dal sam imo odds da zovem ...a nesecma se sad ni koliko je pot bio ..bet se secam 1$ i 4 su pre mene zvali ...ma sve bi bilo lakse kad bi nasto tu u Handhistory ...a i ima i dosta ruke koje me interesuju ...

Znaci jel zna neko kao da dodjem to hand history na ovom LackyAce Poker roomu?
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#9 petarlazovic

petarlazovic

Shark!

• Members
  • 283 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 23-maj 08

Postavio 25 oktobar 2008 - 10:42

a da batalis ti te kobasice sa xyz kvotom, nego lepo singl ili eventualno duble... znas i sam da kladionica zivi od kobasicara...
  • 0

#10 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 25 oktobar 2008 - 13:05

Pa ja to i radim ono je bilo cisto rekreativno ali nekad za dobra dobitak mora i neki tiket od 6,7 para da prodje ...

Tek sa ustao videcemo sta danas je pametno ...
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#11 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 27 oktobar 2008 - 15:13

Vikend proso ....dobro

Da je malo bolje bilo...bilo bi EXTRA...tj da sam od 13 parova pogodio svih 13 a ne 11 ...ali ...

Da je za "dlaku" bolje bilo bi isto super ...TJ DA JE ONAJ SKUGAVI PEDERSKI INTER SA IGRACEM VISE 30 MIN HTEO DA POBEDI DJENOVU ...PA DA IZDJEM 7 od 7 tiket u Nedelju i bude bar tu profit koj zadovoljava ...ali ne ONI NISU HTELI DA POBEDE ...PA MOJ RADNICKI NIS BI BOLJE SANSE NAPRAVIO SA IGRACEM VISE ZA 30 MIN PROTIV DJENOVE OD ONAKVOG INTERE ...

Sa singlovima i dublovima ...je plus ...solidan ...za veci me zajebala Valensija ...marsej i neki NFL ...i 1 dojava koje nije bila prava nego lazna ... ali bilo je i 2 prave :) ...tako da dobro sve u svemu i ovog meseca je bilo za uoblcijenih 100e withdrawl danas ...je se blizi kraj meseca ...

Ali da manemo mi kladionicu i ostalo ...

OVDE SE PRICA O POKERU ... pa pise tamo u sta bi trebalo blok da bude i cemu da koristi ovo --> "Osnovna namena foruma sa blogovima je u?enje i napredovanje u igri"

EEEEE to moze ....

Ja cu da probam da od NISTA NAPRVIM NESTO ...pa posle da probam da ponovo pobedim NL 10 ...

E sad mi prvo treba nista ...tj treba neki no depozite bonus ...posto sam ja iskoristio uglavnom 70%-80%...ovakvih stvari ...naso sam negde na nekom betmost pokeru daju 10$ dzabalesku :) ...pa sam se prijavio za to i sad cekam da stignu ili sta vec ...ako i kad stignu krecemo ...alternativa ja ...ovaj no depozit na vc poker ili poker770...ako ovo ne stigne u neko dogledno vreme ...3-4 dana ...a i ako stigne ako ga potrosim a nista ne napraivm, a i to je moguce jel cu morati da se kockam da stignem do nekog normalnog bankrolla za NL 10 ...ja sam odlucio da to bude 100$ ...pa cu sa 5$ da ulazim na sto i tako imam bar 20 buy-in ...pa tad krecemo sto vise moze bez kockanja u vidu igranja na nivoima za koje nemamo bankroll ...a sa 10$ moram i to da radim al mi nece biti tesko :)...a ako ne uspem iz prve sa ovim betmoust pokerom ima i ovaj vc poker i poker770 ...

Znaci pocetak --> neki no depozit bonus

Cilj --> 100$

Pa ce onda da vidimo sta je dalje cilj ...i kako pobediti NL 10$
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#12 predrag

predrag

Maniac!

• Members
  • 799 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 15-april 07
  • LocationUžice

Postavio 27 oktobar 2008 - 15:40

navijam na tebe vule :)
  • 0

#13 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 27 oktobar 2008 - 19:09

I ja navijam za Radnicki Nis i OFK Borac Brzi Brod BRE! ( o ovome cu nekad kad imam vremena ...)

A ovi sa betmoust poker koj dalje 10$ ko nemaju sad ...ispucali sve za ovaj mesec pa ce da bude sledeci mesec ...a sad je 27 ...tako da ne pauziram ovih dana ...cu ja da napravim i na ovaj poker770 jel vidim da je ipoker mreza ..

(JEEE TU IMA ONI SUPER TURBO HU RULET CRNO-CRVENO PA KOM OBOJCI KOM OPANCI PROBAM DA OD 7.7$ DA NAPRAVIM 20$ PA IGRAM MICRKO STACKE 0.01-0.02 ULAZIM SA 2$ I IMAM 10 BUY-IN ...TJ IMA DA SE SMORIM KO GRK U APSU STO SE KAZE ...:) )

a i na ovaj vc-poker isto pravimo pa isto KOCKANJE FOR THE WIN ...tj ako bude, bude ...a ako ne bude neki uspeh do kraja novembra ...cu sunem ja 100$ na neki racun u nekoj poker sobi ... pa ce se maltimo sa ovi na NL 10$

A sad ...sad se vratio Greedy od negde evo ga on-line na ggc ..E SAD CE OVIM NEMCIMA DA POKAZEMO KOM CE ONI DA PUSUJU MID 2 KULU U 20 MIN ...IMA BRE DA IM NAPRAVIMO SWEDSKI AKCIONI U 15 MIN BRE!!! ..a i sta durgo da se radi u ponedeljak uvece ...nego DOTA i HARD CORPS FOR THE WIN!
  • 0
Sve je ...
Relativno ...

#14 ninJAH

ninJAH

Bonus cleared!

• Members
  • 54 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 20-decembar 07

Postavio 28 oktobar 2008 - 18:27

Oce biti nekih fixeva za sutra.. 8)
  • 0

#15 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 28 oktobar 2008 - 18:49

Ako treba bice :)

Samo prepisujes na svoju odgovornost ...
  • 0
Sve je ...
Relativno ...