Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * - - 4 Glasovi

Vucko018: Memoari, razmišljanja, a i poker naravno!

• Please log in to reply
2523 replies to this topic

#2521 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 15 avgust 2016 - 11:01

Jbg ne moze puskom, nismo na divlji zapad , tuice me krivicno za ... razna krivicna dela tipa nosenje oruzija, pretnje, i tako to ...

Mada nije sve tako ... cisto ni kod mene i ja sam nekim duzan i duze nego sto treba ...

blogbet se nesto menja pa sam odustao a i da sam ostavlja tipove uso bi u crveno, straoblano koliko me nije hteo zadnih 3-4 meseca ... 

tipa pratim jednog tipsea on , 4 meseca plusa salje mi tipove ne vreme je svih tih 4 meseca ja ga nesto ne uplacujem i kad se odlucim da krenem, on april neki mali plus, maj .... minus pola celkopnog provihta koj je prabio zadnih 5 meseci ...odustanem ... juna , jula se nekako iskoblje u neki mali plus evo sad agust ne moze promasi covek ... naravno ja ga ne pratim ..

I tako ...

up date je ...

dobro je 

Ziv sam ...

A mora jedna 

GIVE IT UP FOR THE MAN 

Inace covek pravi vintage , from 0 to hero live on twich ...

dobro nije from 0 , ali nije on prevaratn ko oni sa full tilta (odavno pricao za nih vucko , nisu mu verovali ... ) nego je bas ono ...

COVEK BRE MILIONER SISI NA 0.01-0.02 DA SA 100$ NARAPVI 10K $ ...

DAJE NADU COVEK ....

mozda uzmem ja da sa 400 posto sam ja 4 puta gori i dva puta lenji, nek narpavim nrp 5000 jos twicujem to bi bio show , uzivo tilt sa zandnjih 200e npr na 2e-4e zove sa JTs i tako to :) 

i jos bolje da igram omaju, dva puta vise krate , 6 puta veca zabava, 16 i po puta veci nervni slom i tako to  :D 

• 0
Sve je ...
Relativno ...

Zahvalili se 2 Članovi:
Zeromaker , rumraff

#2522 ShoneFS

ShoneFS

Čisti bonus...

• Members
  • 48 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 14-septembar 13

Postavio 30 avgust 2016 - 21:23

Molim te i ove godine pravi reportazu US opena, prosle godine sam gledao prvi put ozbiljno ovaj turnir uz tvoje opise i savete kako poslati devojku kuci posle pendrecenja :D
  • 0

#2523 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 16 avgust 2017 - 07:40

Evo da se javim jednom na godinu dana u fazonu ziv sam .... bar to :) 

Elem ... ili bolje mozda I TAKO ... (posto sad ce ovaj Radasina i njegovo ocesljano selo da repriziraju 168 puta da nadmase Bolji Zivot da i to ki Zapisani to jest Otpisani (iako u Bg u toku rata ...samo SLOBIMA JEDAN NEMACKI VOJNIK JE STRADAO, a oni naprave seriju Prla Ganster Tihi Ganster maldi partizani proleteri ...ovo ono ... kakav je ti underated I UNDERCOVER HIT BRE ... A NE MISLIM NA SERIJU OTPISANI NEGO NA REP PESMU ... SA TIM STIHOVIA ...PRLE GANSTER , TIHI GANSTER MALDI PARTZANI PROLETERI ... EEEEEE ... VREMENA PROLAZE ...) ELEM GDE STADO OD ONE ZAGRADE ... ah da eve ga opet ta misao ... elem pa ce naucimo napamet i tog radasina ... a nesto dobro u toj Seriji ko u svim tim i ima ...tipa taj Manda (nek mu je laka ona strana duge ... ja se secam kad sam bio ono bas bas klinac da sam to gledao ...ne 3K , treci kanal sa one  strane duge ... ) ... 

I tako ... prolaze godine ...prodje jos jedna .... 

Od pendrecenje sas sve taj USA opet ni prolse godine ni ove se necu proslavim ... ko nekada ...jbg sad vise nisam u MODI NEMAM PREKO 5 CIFARA JEVROPSKIN NOVCANICA ... ONO NIJE DA SAM JA BAS KO PROFESLONALKE PLACAO TE NEKE ... (neke toltano profslonakk i jesam ...) ALI VISE SAM ...(PAZI SAD OD RADASINA IZARZ ) ...VOLEO OVE STO SU NA NEKI FAME I TAKO TO O MENI DOLAZILE ... A I JA SAM IH DOBRO BLEFIRAO UZ PERISVE RANGE KOJ SAM IMAO A KOJ JE BIO I DELOM STVARAN JBG NEKAD MORA I NUTS DA IM POAKZETE DA SE PLASE I BACAJU SL PUT KAD BLEFIRATE ... I PO TOM NEKOM PRINICIPU JE TO ,...FELCERALO ...  
One nije ni sad da nema ... sve ima i moze ...to jest skoro sve ...kad se potrudi i ima volju covek  E TO JE ONO VOLJA ... 

Nema vise VOLJA , za nesto ... izgubio se neki smisao i tih JEVROPJESKIN NOVCANICA ...NOVCA ...OVOGA ONOGA ...SVEGA ... U TRI KURCA ...PREKO SEDAM POLIZANIH DUPETA ...I JEDNOM 1500 PODGUZNIH MUSICA ...PA JOS 10 KILOMETARA GONJIVKGO PUTA ...E TU ZIVIMO MI U TAKVOJ ZEMLJI ... KOJU NEKI NAZIVJAU NEBESKA SRBIJA ...SAS SVE OVOG ..CAK KAKO GA CIKA CARLI NAZVA DA VIDIM ... BRE NE MOGU SAD DA NADJEM ...NEMA VEZE ... SAPROLOMAVNI VELIKOSUPERMEGA ULTA COVEK , KOJ DELI MOJE PREZIME (sto proicnje da me onako malo da me ono ...pocinje ljudi da me oslovljavaju sa Vucicu ... mada koj gi pa jebe ...ce blefiramo sas sta se moze ...po sistemu u sexu i ratu je su sve stredstva dozvljena da se POEBEDI BRE ... :)  ) ... 

ELEM I TAKO ... TA VOLJA UZ ...NEKO BRE KO ONO ... NECE PA NECE I ONDA OPET TAKO IZ CISTA MIRA ...OPET NECE ... TAMAN NESTO NARPAVIM ... DODJE NEKI NPR OVAKAV NIZ ... OD TOGA DA MI FALI GOL NA UTAKMICI SPSRTA P - CVRVEZNA ZVEDA ... 2+ MI TREBA ILI 1+ i 1+i I ONO BRE 2-3 SATANSE DVA PUTA POGADJAN OKVIR GOLA I OSTNAE 0-1 ... PA I OVOG BOLATA I ONI NEJEGOVU IZ JAMAJKE U ZENSKOJ KONKRUCENICJI SAM JA LICNO IZMELRSISAO POSTO SAM IJ NA ONE SVMESTE KV KOJ SU MENI U TRENUKU ZALICILI NA +EV KVOTA ...I ONI NISTA ... 
PA OVI NEKI KLUBOVI KOJ NAMESTAJU NA POECETKU SEOZNA (TIPA ANDRELHNE JE DOSO IZ 2-1 U SUPER KUP I TAKO TO ...) JA CSKE CEKAM ISTO 1-2 NA POL ...CEKAM GOL U DRUGOM CEKAM 1 CSKA ... ALI GOL U II POL JACE ...I ONO OPET DVA PUTA OKVRI GOLA ...STATIVA I PRECKA ... I SANSE I NECE ...  O DRUGU MANARINU KOJ IMA VISE AS UDARACA OD RADONICA KOJ JE JEDAN OD NAJBOLJI SERVERA NA ATP TURU ... NECU MNOGO I TO SSAM PAO NESTO ... 1 RAONICA CEKAM TIKET SAMO TO ...POSTO EKSKOM MECA ZVEREV - RISARD GASKE I 49 UDRACA RELU GDE ZVEREV SPASAVA MEC LOPTU A JA NJEGA CKAM KO PREDZADNJEG NA TOM TIKETU ... I POLSE TAKVIH SJHOW LOMOVA PRORMAA SPIHE ...NSAM IMAO SNAGE U 5H UJUTRO I DA SE IZNERVIRAM KAD OVAJ MISKO RAONIC ... IMA MANJE ASA OD MANARINA ... TO ISTO VEC ATL MINERIO NE MOZE DA GOL ...NEKIM BOIVICIJA U LIBERDTRES KUPU ...ROBINJO, FRED ...RACAFL COCNA OVO ONAJ...BRAZILCI VS BOLJVIJA ... 0-0  ...

SHOW OD PROGRAMA KOJLIKO ME NECE  ... TT VS 99 ...NEKI POKER ...TURN IZADJE 9 -TKA ...(MADA TAJ POKER SAM DOBAR U PLUSU SAM STO IGRAM OVIH 2-3 MESECA ... ALI SAM OTISO JEDNO VECE NA LIVE POKER ... KK 3 BETUJE PF MASOVNO COVEK MI KUI SET SA 77 ...ALI TO JE KOLIKO TOLIKO OK ...ALI ONDA ISTI TAJ KOJ GUBI ME PRE JUTRO 5H UJUTTRO CVELO VECE KOCKAM IGRAMO LIVE POKER OPET JE KK ...PALTI ME COVEK SA 63 ... I IZADJU MU DVA PARA ...JBG ...IGRA JE OPASNA UVEK BILA I BICE :) 

ALI DOBRO IDE NEKAKO ...  AH IDE ALI UZ k***c SVE ...CLEZI CEKAM TIKET ...ONI NE JEDAN CRVENI ...NEGO DVA CRVENA ...  PARTIZAN - VOZDOVAC KO ONE GODINE ... PRATIZNA - CUKARICKI DVA PENALA KAD SU PRMASILI IGRACI PARITZNA I JA PAO 1X ISTO SKORO SAD ... 1-2 POL ... VRICI NA PREAZL ...KLUBIOVI POVEZANI ...SUDIJA DIZE OSFFSADE KAD MOZDA I NIJE PRATIZNA NAPADA OVO ONO ... PONISTEN GOL ... SANSE ...STATIVA NARAVNO ... I KOTRA U 90 MIN ZA 1-3 ...  

Nego dobro ... da ga j***m kockao je Komadir Kondra-Diverzant  , (sampoklovani naravno JA :) )  i vece pare ...jbees pare ... 

najvec badbet losa sreca je to sto ...   ... bre ja ko da proricem sudbinu : 

Onomad sam za Full Tilt i onog Isu Fergusona pricao da je tu nesto ...bas i nije tako ko sto se rpica i ovo ono ...i tako i bilo ...

evo i sad gore u mom blogu pise : 

"JBG NE MOZE PUSKOM NISAMO DIVILJI ZPAADA ...RAZNA KRIVICA DELA ... "  

I eto ti je akcija jbg koja ovog minista i policija nasa narodna milicja radi svoj poso (za one sa slabije placnim ulaznicama ili ti 1/3 mozga od onoga sto se koristi koj koriste pa veruju u tu propagandau ovog ruzicastog-govljnvog rezima ...) i ono eto bas tako nesto...  te neke pare do kojih sam i ja nesto trebo da dobijem taj neki duzni KOJ JE DUZAN ...LEPO PRIJAVI IZNUD AOVO ONO ...NAMESTAJ GORINI NEGO ... VOJVODINA ZVEZEDA IZ 1 U 2 ONOMAD ...I SAD CE JEDAN MOJ ...MOZDA I DA ROBIJA ...A PARE CEMO DA VIDIMO ... JBG MOZDA NEKAD ... 
Mada ima Vucko jos nekih duznika ...tih jajara uvek ima ...i oni sto znaju da su duzni ...a ima i onih sto se prave ludi ...mada dobro ima vremna ... JEST DA PROLAZI ALI VREMNA UVEK IMA !!!

I eto ... USA OPEn MOZD AI i necu da gledam...sad sam u nekom zdravijam fazonu zivljana ocu lepo nocu da spavam ... kad i treba da se spava ...jbg ti sto nrp da se zainatim na live pker bi im vrv uzo neki kes tipa mesec-dva da idem 2-3 veceri nedelno da ih obljasnim  malo da sam tamo LICNO DUGL POLK ZA NJJIH ko sto taj taj za ovi na net ... a ne neki negaradu ili juse fergoson i takve jajare ...kojih ima svugde ...  
NESTO IMAMNEKE IDEJE PRVO MALO OPET RADI RAZGIVANJA MOZKA I CISTO DA POPRAVIMALO FIANISKO STANJE IH OPRAVIM NA NEKI NL 10 ,,, NEGDE TO JEST VEC IH OPRAVLA NEGDE ALI DA ISCISTIM BONUS ...POSTO MALO I BINUS HANTUJE PA IDEM DRUGI SAJT ... EM STO STVRNO IMAM IDJE ZA NEKI PROJAKAT ... PA VIDECEMO ... 

Posto sam i JA ...opet samo covek ...a svi mi coveci samo i imalo to the dark side ... izvijvam se i nekim mojim duznicima a ima i takvih sto im ja jos nisam ragulsao to sto treba ... ali ono njih jos neki ili nekgo gleda odozog pa imaju mnogo vise nego ja ...ce sackaju jos neko vreme ... 

Sta li sam jos hteo da izjavim za dvenivik ...  a da ovaj ORAC NA ONOG DRUGOM SAJTU POKERASA U REGIONU ILI SRBIJI OPLEMENJUJE MALO SITACIJU I OVI STO PRICAJU DA POKER PROADA DA OVO ONO ...ON NE PRICA DOKAZUJE SUPROTNO ..VALJDA JE TAKO ... (psto ja mozda nisam competata ko Dragoloj iz pomenite serije , kad kazu dako je ...ja kazem jete sve je tako :) ) eto ako taj kaze da je TAKO ,, TAKO JE BRE I CUVENE TRI TACKE ...

Nego da se vratimo malo na poker posto je ovo poker forum bio ...sad jbg sta je ...  (elem ima li zivih od ovih admistratora ,,,ko vodi forum ... jel ce se hostinhg zatvara brozo ili ce ovo sto lupam da ostnae ovako ? )  

Ja sam malo kreno  BAS ONKAO PIONIRSKI ...POSTO SISTEMU VIDI CUNE PRAVA PIONIRSKA :)  (KAKAV FILIM I JOS JEDNA LEGEDARDA ULOGA ....MANDE ... NEK MU JE LAKA ONA STRANE DUGE ILI CEGA VEC .... )  I ...

I DOBIEM PRVO 3$ NEKI BONUS ... KOJ SPUCAM ...PA POSTO DAJU JOS KAD SE NSTO ODRADI DOBIEM JOS 5$ EEE ALI SAD ME KRENE ... PA GI MALO NAPRAVI KONTRA DIVEZANT ...OTPOZADI PA ...SLJUS KO GUZI ...PA JOS BAD BEAT JAK POT 20-30$ ...OP MASALA ... PA JEDNO VECE , NEKOJ MOJ KOCKARSKI POBRATIM KAD SE IZNERVIRAMO PA DODJE ONO NEMA DAJLE SAMO ROKAJ SNIMAJ ... (JA PO 2-3-4-5 MA I 10K EVRA NA KLADONI I OSTALO ) A ON TO VECE SVAKU RUKU SKORO ON-LINA OVAJ ALL IN ...NA 0.1-0.2$ JOS SE NA NEKU FORU DOKUBPI IMA BAG KAD UDJE ALL IN 20$ PA SE DOGUBI 100BB JOS 20$ I DO MU PRIHVATI POLSE ALL IN I IMA 40$ TA SAD NE MOZE LIHT DA GA OZVU ALI MOZE KONTA DIVEZATN DA SE CEPA SA NJIM PA SISTEMU ...UDARIO MANIJAK NA MANJAKA U DOKOJ ILEGALI ...MANJAK STO GA SLOVANJE PALI ...KAPITNA ZVEER NEJGA JURE PSIHIJATRI ALI I NJIH JE ZAJEBO JEBO NAUKU ... 

ELEM ... I ETO TAD ME ISTO ISPOSTVALA KARTA STO SE KAZE I NI KRIV , MALO DUZNA, VALJDA NISAM RUZAN ... ISPNDRECM JA TU ...NJEGA I JOS NEKE SISE ...I NAPRAVIM 110$ NA KRAJU BALADE STO BI NEKI REKLI ...(ZIV LI JE TAJ NEKO STO PRICA NA KRAJU BALADE ... ILI MORA DA GA TRAZIM ...BICE DA MORA DA GA TRAZIM ...DUZAN JE ...MORAM !!! )  ELEM I LEPO SA TIH 110$ NASTAVIMO DALJE MALO PODIGNEMO ...
MALO VISE I JOS VISE 200-300$ SJEBEO NA ONU SERUJU U ZADNJIH 15-20 DAANA GORE OPISTANU JEBO STATIVE I CIVENE KRATNO ZA MOJ TIM NJAVISE MRIZIM ...PA STITE MUDA KO VELIKI ALSADAR ZVERV ...ZVER I SPASTE MEC LOPTU SA 29 JAKIH I TESIH UDARACA ...BICE DECKO OPAK TO JET VEC JE OPATK IGRAC ...  

Ali ima i dalje ... jos tih dollara ... te eto ko planiram da igram ... malo vise REKRETAVINO MOZDANO , SUSTISKI U SUBITSKI JER SAM BIO I SAD SAM I OCU DA  BUDE I ... I TO SAM BORAC ZA PARVDU NEKU VALJDA ... UZ HAZARDERSTVO A GDE CES BOLJU IGRU NEGO OVAJ NAS KARTE I POKER A TO ... KO NEKAD HADUJUCI STO STU RADLI OTIMAJ OD BAGATIH ZA NAS I JOS NEKU SIROTINJU ... UEMO VUCKO DA DAJE I SPAOM I KAPOM SAD NEKI NECE NI DA SE JAVE ...NEGO NEMA VEZE ... 

Malo mi se doduse ovi regnovi koj sam valjda nkad imao mozda ...nesto pobrisali ali ce napravimo novi ...i ovaj neki sistat tvrdji poker sto se igra sa komiom botovanih igraca ili botva ...ne svidja ...ali boze moj ...sve u rok sluzbe ...kes moze da se vrti i valjda pravi neki plus ... a ono sto sigrjuno moze je DA SE TUPI I MOZAK I TAKO NESTO I IVIDI OPET NEKI SMISAO ...VOJLA ...

E TO JE ONO NABINTI ...VOJLA IDE ....OPET KRECE I VRACA SE 

A ONDA JE UVEK SVE MOGCE I RELATVNO ...

I NRAVNO ...

BICE BOJLE MORA DA BUDE !!! 

• 0
Sve je ...
Relativno ...

#2524 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2923 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-februar 07
  • LocationNis

Postavio 02 oktobar 2017 - 09:27

Prvo PESMA ... JER PESMA NAS JE ODRZALA NJOZI HVALA UZ NARAVNO MALO COMENTRA 

PITAO SAM I JA MALOG PUZA DAL MOZE OVI PENALI KOJ OVI PRPLACENI MANEKENI SUTIRAJU KAD SE JA ISKOKCKAM NA TIM ZA KOJU IGRAJU DA JA SUTIRRAM A NE TI PREPLACNI TAKOZVANI FUZBALERI JEBO VISE I LOPTU I UTAKMICU I SVE ... A IMA I U ZAGRANI (I ONU NFL LOPPTU JAJASNU ISTO JEBO JA VISE SVE ... ZNACI SVE U TRI ...LEPE MJACINE I TAKO TO ...)

Elem aj ko doso novi mesec , svi vidjeniji kockarski to jest pravi poker igraci prave up date ...pa aj i ja sivi , cirni tic ... nekad ovo ono ...sad ono drugo ... 

Nista spec i daje me opako nece ... a i ja ne opoustam kockam ali malo umerano  :) ... dokaz za to je da nisam sve iskocao nima da se napravi za ove picke plave sa sve njivao sunce ...da vidimo dal mogu iz izmalerisem da ne odu PO PRIV PUT U ISTORJI ARG FUDBLASKE REPZENTACIJE JEBO IH KOKNACIDJE I MARADNOA NA OVO SVETSKO U VELIKUUU RUSIJU GDE CE MI DA ODEMO HVALA KGB-ju STO NAM NASTEI NAJLKASU GURP[U U ISTORJI SVIH GRUPA KFLAFIKAICJZ ZA SVETSKO ...

elem ...

DA MI NEKO PRICAO DA OVAJ REAL PRVE TRI UTAKICE KUCI U PRVETSV CE DA IMA 0-2-1 SKOR BEZ POBEDE ONO ... JEDNU OD TE TRI DA JE DOSO .... PA BILO BI MI BAS BAS BOLJE OVAKO ...

JEDNOM DA JE OVAJ CNTRALI KLUB SOVJTEKS ARMIJE ETNRALI KLUB SOVJTEKS ARMIJE ..JBABALAVS I ARMIRA TA CRVENA KOJ STE k***c POBEDJIVALI U II SVETSKI KAD NAM I VAM SAD OPET OVI NEOFASISTI 

CRTAJU STA I KAKO TREBA DA SE RADI ... I PRAVE BAZE TAMO GDE STE GINULI I TE VAN VASIH GRANICA NEGO TU KOD VAS ... NEGO DA SE VRATIMO NA SPROTSKE TEME ...

ZNACI JEDNOM DA JE CSKA KAD JE TRABLO BAS OSTAO NEPORAZNE 1X DA PRODJE ...ILI DA JE SAD JUCE U 86-87 MIN DAO GOL IZ PENALA I POBEDIO A NE 0-0 ... ALI TO JE KAD NESTO ODIGRAM ...

I TAKO .... MENI KAD TORINU SINISE MIHLOVICA ...PILS LIGH NAJVLJE ...VODI 2-0 ...  89 PRIMAJU GOL ZA 2-1 I PENAL U 94 MIN ...NARAPVNO GOSTI VS MOG TIMA REDOVNO ZABIJU STO BI REKLI BRACA RVATI ... ZAGREBM IZ DINAMA GURA SAD OVE SEOZNE KAKO TREBA ...
ALI ZATO OVAJ NAS PRATIZAN ...TEZE MALO ... 

DAL JE NEMASTNO ILI SUDBINA JBG ...ALI ONO ...

i onda ...mi sutra namste u 3 ruke ujutro sa fisem ruku fish AT gura me all in ja JJ ... ali kenta se redja odozno i cao ... 70% ...

reko...  KO ZA STO JE TO DOBRO MOZDA ZATO STO IMAM 4-5 TIKETA ,,,SUBOTA PORLAZI NEKAKO ...

ALI NEDELJA ... 100 JEBES LI GA KOJA NEDELJA UVECE ...NESTO SE CEKA ZADNJA UTAKMICA NA TIKET ILI PREDZANJA ... I ONDA KRECE SHOW PROGRAM , ISPADAJU LOPTE ...ATLANA GUBI NEKE 3-4 LOPTE ...I PREGLEDAVANJE KOJE MOZE OKRENE ...NEEEE ,,,NECE SUDIJE DA VIDI ONO STO KOMETRARI VIDE I OSTAJEU LOPTE ZA BUFALO I NA KRAJU 3 ZA 1 YARD 

KINTA I 4 ZA 1 YARD ...ISTO KITA I CAO DJACI ...POBEDISE GOSI ...NEMA 100$ ,,, 

OSTANO DA 61$ ...GDE MI FALI TIH 100$ DA IZVADIM IZ TAJ POKER MIRA SAJT , DA UPATIM NA AMERCKI KARTA SOBA OVO ONO GDE DAJU NEKIH 50$ I DA IGRAM MALO KAKO TREBA NL 10$ ... SAS NEKI NRLNANI ZA MENE SUPER BR OD 15  ILI MOZE I 20 BUY INA KAD GA UDARS DA DIVRZUJEM PA ULAZIM SAS 7 SRECNIH DOLLAR ANA STO ...

7 BAS DOBAR BROJ I 7 SAMURAJA I 7 KAUBIJA OVO ONO I NARPAVE REMAKE UPOPASTI KARIJEU ONAJ DERZNEL WOSHTON PRE IMAO I DOBRE FILMOVE OVO MU NIJE TREBALO ...

ALI MNOGO TOGA NIJE TREBLO PA SE I JA IGRAM I TAKO TO ... I IGRAMO I DALJE

CIP, CIP ... POT ...RE-POT ...

DA PITAMO OPET MALOG PUZA ...DAL MOZE NESTO DA I KRENE ...

A ZIVI ISTINA SA OVIH GORE POKOJNOM COVKEOM , VELIIM COVEKOM PRE 15 -TAK GODINA SEDIM JA U PLUS KLADIONICU VELIKU ONO U JAGONIN MALO STO BILA U NIS ...SAD TAMO NEKA IDEJA ...KO KOCKAO I IGRAO KLADIOINCU NE MOZE DA NEZNA GDE JE TO BILO ...VELIKA PLUS KLADIONCA TU SE PRE OOVO INTRENE GLEDALO NEDELJMA U 15h ITALIJANI , PA POLSE SPANCI I TAKO TO ...

E JEDNO LEPSE VREME BESE DAL NEKO KASNO PROLECE ILI RANO LETO ...ILI PA KASNO LETO RANA JESEN ... KO CE GA ZNATI ...SEDIM JA ZA STO SA NEKIM TU ONO ZNAMO SE KOKCAJU ONI KOCKAM JA ...ONO JEL SLOBONDA LISTA DA SASTAVAIM NESTO I JA ... PITAM ...NEKO OD TE DVA LIKA STARIJA , ONO KLUTURNO DA DA...SEDI SASTAVI NESTO DECKO DA PREPISEMO NESTO , TAD SAM I JA MOGO DA PRODJEM SA TO DECKO 17-18-19-20 GODINE TU NEGDE IMAO ...SAD MATRO KONJ I JA ...JBG PORLAZI VREME ...E SASTAVLJA JA TAKO KAD POLSE 10-TAK MIN SEDE ZA TAJ STO NEKI STARIJI COVEK ...MOMENTLANO KONOBARICA DOLAZI ...I RECIMA CIKA SABANE JEL TREBA NESTO , DA POPIJETE NSETO ... JA SASTAVLJAM LISTU GELDAM NI NA KRAJ PAMETO KO JE TAJ STO SEDI ZA TAJ STO NA POLA METRA OD MENE ... NARCI ON ZA OVO DVOJE I SEBE NESTO I MENE NESTO PITA JA KO ONO ZURIM HVALA DA SASTVAIM OVO TIKET DA PUSTIM I IDEM HVALA PUNO ... A COVEK ME GLEDA I CE MI KAZE ...NE MOJ NA BRIZNI NE VALJDA NA TENANA GA POLAKO SASTAVI NESTO U TOM FAZONU PROMPRMLJA ONAKO ...POGLEDASMO SE NAMSEJBASMO ...JA TU JOS 2-3 MIN NA UPLTAMNO MESTO UPATIM TIKET I ODEM ...

I POLSE VRACAM FLIM I TO NE PLSE 3-4 SATA ...NE NI POLSE 10-15 DANA...NEGO POLSE 2-3-4 GDOINE NA NEKI KOCNERT NEGDE TAL NA TV ...ILI GDE VEC CUJEM ...ISTI TAJ GLAS ... ONO KAD USMERSI PAZNU NA NSTO ... SIGURNO SAM JA TIH GODINE NEGDE CUO ... VIDO  ...NEGDE NA TV ...ALI BEZ PAZNJE ...TAD OVO SAD USMERANE PAZNJA I GLEDAM I ONO FLES BACK ... BRE JA ONOJ DAN SA BAS SABANOM BAJROMOCEM ZA ISTO STO U PLUS KLAIDONCU PISEMO TIKETE ...TAKO RECI KOKCAMO ...I MOGLI SMAO I DA POPIJEMO NESTO DA NISAM ZURIO ...

I SAD IDE ... IDE ONO ...

A GDE ZURIS ... A GDE ZURIS ...  

GDE BRE TI SVE TI ... GDE TO TAKO ZURSI  ( TO SAM SEBI PRICAM , OD PRE 2-3 GODINE ...) 

A PESMU PRE NEKI DAN CUVEJ ... 

TERA ME CALE ....KOGA PROLSE ZIME MALO UDARIO SECER U GLVU ...OSTAO ONO DOBRO ...MADA BESE MESEC DANA ONAKO ... 2 NEDELJE I BAS ONAKO ZAKUCAM ZA KREVET JEDVA USTAJO UZ POMOC NAS UKUCANA ISTO DO WC ... NIJE MOGO DESNU STRANU TELA DA KONORLISE BUKLVANO GA JA UHVATIM POD MISKU DESNU I MOJOM NOGOM MU BULVANO LAGANO SUTIRAM NJEGOVU DESNU A ON SE NEKAKO PRDRZAVAOAO TIH 10 DANA ZA MENE I DO WC ...  10 DANA KUCA NEGA ...TRENTAL NEKI LEK IZVUZIJA OVO ONO ...I OPRAVI SE COVEK ETO OVIH DANA DRVA PALITO DOTERALI ISKELI ..ICEPALI...SAMO SE TREBA NARJDAJU I TO ON OCEO OVAMO JA OCU ONAMO I IZNERVIRA ME OCVEK REKO TERAJ IH SAMO ONDA TAMO KAD ONO ... KLASICNA PRICA IZMADJU OCA I SINA RETO STA SE MOZE RAZUEMO I TAKO TO ...

ELEM PRETERA ON VISE ...I TERA ME KO AJ POMOGNI MALO NE IDE STARI TATKO KOJ JEDVA SE SAVIJA DA TERA SVA TRVA I TAKO TO ...I JA UZME JEDAN DAN TERAM SA KOLIA IZA KUCE TRVA A KOMSIJA ... KOJ ME INACE NERVIRA JER PO CEO DAN PICI NA RADIO NARADNO MUZIKA POJACANA ... I TO BAS NA TU STRANU GDE JE MOJA SOBA SAD GDE IZBIJA MOJA TARASA NA TU STRANU JE I NEGOVO DVORISTE OKRENUTO I TAJ RADIO KOJ PO CELI DAN SKORO SVIRAJU NARDNJACI ONI NAJCRVNI NEKAD TURBO FOK TIPA ...  MILE KITIC , JUZNI VETAR MA I OVA NOVOKOPNOVANA OVO ONO ...ALI ETO NEKAD I CEPA CIRKUS M ILI MIJA KULIC CUVENI KUJ NIJE S '\ JUGA NE MOGU VI OBLJASNIM ...ALI RECIMO HUMURISTKOG KARATERA EMISJA SAS UKLJUCVANJE JUZNAJCI ODAVDE NASI KOJ PRICAJU TAKO VIECIVI ONO ONO ...I MUZIJA JE BOLJE ...

E JA REDJAM TRVA  TAJ DAN MA ...PRE NEKI DAN PRE 4-5 DANA I IDE ...

SAMO ZA KOCKARE ...PITAO SAM MALOG PUZA ... I VEC 4-5-6 MA 7 DANA NE MOZE MI SE IZBACI PESAM IZ GLAVU I SETIM SE IKAKO SAM U CUVENI PLUS KLAIDONICU ...

I TAKO TO ...I ETO NEKAD MOZE ME I BIJE SVE OVO ...STO ONO ...MADA NISAM JA TAKO LOS ...IMA ...MADA MOZDA NISAM NI TAKO DOBAR KO STO MISLIM DA JESAM ...

BAS TAJ DAN JUCE ... NECE ...KAD OPET TREBA DA OCE ...ALI JBG ...

VALJDA CE NEKAD I DA BUDE BOLJE 

BICE BOLE MORA I TO NEKAD BITI !!!

• 0
Sve je ...
Relativno ...