Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Poker Tracker i Holdem Manager [Pomoć i pitanja]

• Please log in to reply
519 replies to this topic

#511 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 14 septembar 2015 - 05:43

Rešio sam da HM pošaljem u penziju. Previše koči i ne učitava sve ruke, rezultati se ne podudaraju.....Dajte predlog šta uzeti.
  • 0
...drugi, ali malobrojni (1%),kao zvezde su, krecu se utvrdjenom putanjom, do njih ne dopiru nikakvi vetrovi, oni u sebi nose svoj zakon i svoj put.

#512 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4770 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 14 septembar 2015 - 12:15

1) Verovatno tj. gotovo sigurno ti je baza prevelika. Ugurao si prevelik broj ruku sto je dovelu bazu, cak i solidan PostgreSQL do ivice pucanja.

Preimenuj HMarchive ili kako se vec zove direktorijum u nesto deseto - obrisi HEM bazu - deinstaliraj HEM kompletno - instaliraj HEM ponovo i zapocni novu bazu - idi u onaj sacuvani HMarchive i manuelno importuj ruke iz zadnja 3 meseca recimo ili koliko vec smatras da ti treba za HUD.

2) PT4 je solidan, po meni bolji od HEM

3) FPDB (izguglaj) koji je besplatan, ali tezak da se namesti da radi i nema bas sve napredne opcije kao ovi komercijalni, ali je besplatan. I podrzava sve igre - ja sam imao HUD u 6card omahi na Tiltu :)

• 0

#513 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 14 septembar 2015 - 15:27

Znači da mu dam novu šansu :)

Sent from my iPad using Tapatalk
  • 0
...drugi, ali malobrojni (1%),kao zvezde su, krecu se utvrdjenom putanjom, do njih ne dopiru nikakvi vetrovi, oni u sebi nose svoj zakon i svoj put.

#514 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4770 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 14 septembar 2015 - 16:46

Ja bih tako uradio: nova baza sa minimum potrebnih podataka/ruku i trebalo bi da radi.

• 0

#515 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 15 oktobar 2015 - 17:40

Ja bih tako uradio: nova baza sa minimum potrebnih podataka/ruku i trebalo bi da radi.

Bio si u pravu (kao i uvek) :) ali pazi sada. Ja imam na računaru i Samsung ssd i na njemu sam prebacio PS i HM gde i igram. Juče sam formatirao original hard i nakon toga ne mogu da pokrenem HM!? Pitame da li imam licencu, kažem da, on ubaci i ponudi mi validnu. Kažem ok, ali cvrc. Kao nije tu nešto u redu i zatvori mi HM!?? Šta sam zeznuo?
  • 0

#516 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4770 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 16 oktobar 2015 - 10:41

Mozda su ti zauzeti profili/licence? I verovatno su vezane za hardware footprint. Jedna od stvari koje menjaju footprint je formatiranje diska sto mu automatski dodeljuje novi serijski broj.

Da ti prevedem na srpski: idi na njihov sajt, uloguj se, pa na My account i onda [reset profile] ili kako se vec zove.

• 0

Zahvalili se 1 Član:
CloningAA

#517 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 16 oktobar 2015 - 15:58

Nisam ni sumnjao u tebe. :) To je to!

Sent from my iPad using Tapatalk
  • 0

#518 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 17 oktobar 2015 - 09:07

http://balkan.pokern....rama-59132.htm

• 0

Zahvalili se 1 Član:
zlipatuljak

#519 Srdjaa

Srdjaa

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 30-maj 17

Postavio 30 maj 2017 - 13:55

Poz da li mozda neko zna kako da prebacim sve ruke iz hm2 sa jednog racunara na drugi.Slucajno sam deinstalirao neki program i sada ne mogu da upalim hem2.
  • 0

#520 Dositej1

Dositej1

Bonus cleared!

• Members
  • 69 Članci:
  • 11 thanks
  • Joined 26-septembar 13

Postavio 31 maj 2017 - 16:35

Ako nisi izvlacio ruke direktno sa hema, mozes da probas da ih prebacis is HM2Archive foldera koji ti je na c disku. Pa ubaci u bazu hem-a na drugom kompu.

• 0