Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 1 Glasovi

Početnik - Uputstvo

• Please log in to reply
37 replies to this topic

#31 miximup

miximup

Fish?

• Members
  • 29 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 04-avgust 13
  • LocationZemun

Postavio 14 februar 2015 - 03:02

jel i dalje moze da se dobije bonus preko pokerstrategy ?

• 0

#32 DonPaky

DonPaky

Fish?

• Members
  • 29 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 27-februar 15

Postavio 28 februar 2015 - 18:00

ok..ajde meni "glupom" neko da uprosti

imam inrenet vissa karticu...ali za pocetak bih igrao ako može sa nekim besplatnim cipovima da vidim kako to ide.

Da li je to moguce?..ako jeste napisite mi ali bez ovis strucnih izraza od kojih mi se diže kosa na glavi..dakle najprostijim recnikom

gde se to prijavljujem..(ako moze link)

sta dalje radim

video sam da je neko gore napisao REGISTRUJES SE..ali gde se registrujem..GDE

hvala

Ovaj članak je uredio DonPaky: 28 februar 2015 - 18:00

• 0

#33 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 04 mart 2017 - 20:22

Idi na pokerstarsov sajt, skini poker sobu i registruj se. Nakon toga mozes da igras u play money. To su ti cipovi sto bi hteo da probas, dakle nista ne ulazes. A kasnije kada bi hteo da igras u prave pare(real money), moras da napravis neteller(internet novcanik) i povezes sa visa karticom. Onda sa visa kartice prebacis na neteller a na netellera na pokerstars ubacis. Ne moze direktno sa visa kartice na pokerstars jer postoji zakon koji zabranju uplate banaka iz Srbije u online kockarnice.
  • 0

#34 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 23 maj 2017 - 13:59

Jedno kratko pitanje. Planiram da prebacim pare na Neteller pa na stars. E sad, da li će banka praviti problem ako na Neteller-u stavim da je novac namenjen za gambling ili mogu bez problema da štikliram tu opciju?

• 0

#35 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 25 maj 2017 - 17:49

Niko?

• 0

#36 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 04 juni 2017 - 23:52

Stavi non gambling opusteno
  • 0

#37 aleksaaa

aleksaaa

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-avgust 17

Postavio 12 april 2018 - 19:42

Moze li neko da objasni proceduru otvaranja racuna u banci i naplacivanja novca i registrovanja na neki bilo koji sajt,i kako uoposte poceti sa igranjem online ?

• 0

#38 aleksaaa

aleksaaa

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-avgust 17

Postavio 03 maj 2018 - 17:38

usao sam na moneybookers(u postu) kreirao nalog na skrillu ,dalje moze li neko da pomogne ,za texas holdem poker 5+2 karte,da odaberem sobu kreiram nalog ,po mogucstvu bih igrao tamo gde ima dosta Amerikanaca ili slabih igraca ,i gde da otvorim racun u banci u kojoj?koji je minimalni depozit za dobijanje elektronskih kartica da li je dosta 10 e da se pocne u banci otvori racun i krene sa igranjem online , kako funkcionise povezivanje sa moneybookersom i poker sobom  da mi se stavi nalog u funkciju?

• 0