Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Neteller

• Please log in to reply
276 replies to this topic

#271 mccrop32

mccrop32

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 13-januar 16

Postavio 13 januar 2016 - 19:11

Poker
  • 0

#272 mccrop32

mccrop32

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 13-januar 16

Postavio 13 januar 2016 - 19:13

Treba mipomoc.kakoda.prebacim pare.na ppkerstara imam karticu uzeo samje pre 2dana u rajfajsen baci visa.vitual acount izgleda da to nije.ta moze.li neko pomoci u kojoj banci da idem i koju karticu da uzmem hvala unaprd
  • 0

#273 MiaStefanovic

MiaStefanovic

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 08-septembar 15

Postavio 25 mart 2016 - 15:34

Gde mogu da vidim/obnovim svoj Secure ID na neteller sajtu ?

• 0

#274 Anthrax93

Anthrax93

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 28-februar 16

Postavio 26 mart 2016 - 14:52

To ti daju kad se registrujes i kazu da preporucuju da zapises taj broj,a mozda i kada promenis sifru pa ti onda daju ne znam nisam siguran pre par dana sam aktivirao netteler koji imam jos pre par godina ali nije koriscen i posto sam promenio sifru onda su mi dali taj secure id!

• 0

#275 Morticia

Morticia

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 07-septembar 16

Postavio 07 septembar 2016 - 10:52

Kao i svi, i ja imam problem sa Netellerom koji ne znam da resim.

Otvorila sam account, verifikovan je 100%, uplatila sam parice.... ali 888 poker site (koji je inace najbolji za Neteller), ne moze da primi parice, kaze da je odbijeno od strane Netellera. 

Da li neko ima slicno iskustvo, ili jos bolje resenje za ovaj problem?

• 0

#276 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 09 septembar 2016 - 01:22

Ne koristim Neteller vec Skrill pa ne mogu 100% da tvrdim ali mislim da je problem sto kod uplate na Neteller moras stavis non-gambling opciju pa te pare ne mogu da se koriste za uplatu na poker sajtove i kladionice.

Sto se tice resenja cuo sam da su neki uspevali sa uplatom na Skrill pa odatle na Neteller i onda na poker sajt, ali ne znam dal to i dalje funkcionise, ono sto sigurno funkcionise je da das nekom pare pa da ti posalje sa svog Netellera na tvoj i onda ces moci da uplatis na sajt

• 0

#277 BorkoMilanovic

BorkoMilanovic

Novajlija

• Members
  • 7 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 30-maj 14

Postavio 01 oktobar 2016 - 01:19

Posto mi se cini je da netteler ukinuo net+ karticu, na koji nacin najlakse mogu povlaciti novac sa PS ??
Da li mogu otici u banku zatraziti SWIFT kod i IBAN i da mi se isplati direktno na racun ? (U pitanju je inteza internet kartica)

Ovaj članak je uredio BorkoMilanovic: 01 oktobar 2016 - 01:46

• 0