Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 1 Glasovi

Rulet diskusija

• Please log in to reply
117 replies to this topic

#106 DonPaky

DonPaky

Fish?

• Members
  • 29 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 27-februar 15

Postavio 07 oktobar 2015 - 13:10

Ulogovao sam se gospodine Paki samo da kazem da ste u krivu, da pisete prevelike budalastine gg wp Hvala Bogu da nisam nekad naleteo na vas dok igram rulet mislim da bih izgubio novac (50 evra do 100 evra tako otprilike bih izgubio). 

samo ne razumem, kako mislis da ako bih naleteo na mene da bih izguvio nivac...ako mislis na mene kao krupijea...

pa naravno da bih izgubio... jer ja radim (radio sam) za kući. To znaci da sam dobar krupije...i da me tako shvatas. HVALA NA KOMPLIMENTU...iako to nisi hteo UDELIO SI MI GA...al dobro...inteligencija ti malo zatajila...

e sada, ako na elktroncu naletis na mene...ja cu biti samo igrac tako da necu nicim dioprineti tvom gubitku. Ja cu moj dobitak podiči i tiho izaci...neces ni znati da sam i bio tu... ;) pozz i uzivaj..ionako mngo potrosih reci na tebe a ti napisao jednu prosirenu recenicu.

• 0

#107 baron

baron

Shark!

• Members
  • 479 Članci:
  • 226 thanks
  • Joined 15-januar 13
  • LocationBeograd

Postavio 07 oktobar 2015 - 14:02

Kakav kralj hahaaa
  • 0

#108 uskebasi1

uskebasi1

Maniac!

• V.I.P.
  • 1204 Članci:
  • 928 thanks
  • Joined 05-avgust 11

Postavio 09 oktobar 2015 - 19:26

samo sto je rulet igra za gospodu a holden ... pa ovaj..najobicnija kartaroska igra kakvih ima mnogo

this

• 0

Zahvalili se 1 Član:
zlipatuljak

#109 rumraff

rumraff

Bomb

• Members
  • 193 Članci:
  • 143 thanks
  • Joined 22-januar 13
  • LocationNovi Beograd

Postavio 10 oktobar 2015 - 00:40

Ja sam zapeo jos kod prvog DonPakijevog posta:

....rado cu dati razne odgovore na pitanja u vezi ruleta i neke smernice ako vec volite da igrate KKAO DA DOBIJETE.

UPAMTITE: Njasigurniji nacin da dobijete na ruletu je DA GA NE IGRATE

i Zenon bi pozavideo na ovom paradoksu. :)  

• 1

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#110 Tintoreto

Tintoreto

Novajlija

• Members
  • 2 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-oktobar 15

Postavio 25 oktobar 2015 - 10:52

Elektronski rulet igram sa kracim pauzama nesto duze od 5 god, mozda je to malo za nekog je i previse ali mislim da imam ponesto da kazem na tu temu.  Prvo da kazem da nemam pouzdane informacije na koji nacin on funkcionise mislim na to da li je stelovan kao slot masina, verujem da nije jer nema objektivnih razloga za tako nesto kuca ipak dobija na kraju jos ako se uzme u obzir da 95% igraca elektronski rulet iskljucivo igra tako sto iskusava srecu procenat koji ostaje za kucu je mnogo veci. Neke carobne formule nema postoje samo verovatnoce koje u teoriji nije moguce dokazati ali nije moguce dokazati ni da je svemir beskonacan moguce je samo predpostaviti da tamo negde mora da postoji jos nesto i da je izvesno da bi smo do tog neceg dosli da mozemo beskonacno da se krecemo tako je i sa ruletom i ulaganjem. Martingale je jedini sistem za igranje ruleta ostalo nisu sitemi. Ostalo su navike nekih igraca i zavise od trenutka igre, odnosno niza bojreva koji su prethodno dosli. Martingale je jedini koji nema potrebu da se obazire na prethodni niz vec matematicki dobija koliko god da niz traje i sta god da baci ali kao sto su i pre mene o tome pisali najcesce ima problem sa limitom i kuce a i igraca, jos ako se uzme obzir da garantuje samo pocetni ulog ne izgleda kao ostvarenje kockarskog sna. Ipak to ne znaci da je princip iz kog se sastoji los i potpuno neprimenljiv, ono sto je bitno je naci nacin da steta nastala od progresije svede na minimum i da krajnji dobitak da ipak nesto vise od pocetnog uloga. Da ne duzim previse i govorim uopsteno reci cu vam po kom principu ja igram rulet, ne zelim da lazem i kazem kako sam u plusu nisam u plusu ali kad god sam gubio vece svote novca to je bilo onda kada sam iskusavao srecu i kada nisam imao dobru disciplinu i samokontrolu a cvrsto verujem da to ne bi bio slucaj da sam se drzao nekih svojih principa. U ruletu postoje neke verovatnoce koje je potencijalno moguce eksplatisati i kada govorimo o serijama, sektorima, brojevima itd ja nisam matematicki genije ali ako neki sektor ne dodje 6-7 ruke velike su sanse da u narednih 10 dodje jer ipak govorimo od 12 brojeva sto je znacajan deo table. Par/nepar i boje ne volim je daju samo 2 puta vise od ulozenog i na duze staze to je mizerno. Nacin na koji ja igram je da kad uocim neko ponavljanje ili preskakanje sektora, serije itd nakon 6-7 ruke pocinjem da igram tu seriju stim da pokrivam neke brojeve iz drugih i u toj seriji obavezno imam favorite koje sistemom progresije iz ruke u ruku povecavam. Nije pogresno igrati i onu seriju koja se ponovila 5-6 puta jer nakon sto baci onu koju je preskakala po zakonu verovatnoce se vrlo brzo vraca opet u ovu prethodnu bar na ruku dve... apsolutno je nemoguce i ne znam ikog da je video recimo 15-20 velike serije pa 10-15 male serije bez mesanja. Ja igram onu seriju ili sektor koja po zakonu verovatnoce ima najvece sanse da dodje u narednom bacanju, s tim da imam favorite 5-6 broja i  pokrivam jos desetak broja sto znaci da imam skoro dve trecine table pokriveno i tako dobijam na vremenu da sacekam neki od svojih favorita. Naravno faktor srece nije moguce potpuno eliminisati narocito kad nemate beskonacan kapital moguce je kod takvog igranja da izgubim prve 6-7 ruke i ostanem bez mogucnosti da dalje igram ali to se retko desava, najcesce izgubim jednu dve ruke pa dobijem 3-4  i tako se odrzavam u neki zacarani krug dok ne dobijem neki od svojih favorita kad pogodim 2 favorita uzimam novac i napustam kazino. Za sad to solidno funkcionise ne uzimam neke velike pare ali za nase prilike to je pristojan novac nekad je to 50 nekad 20 nekad uzmem i 100 evra. Ne mislim da je to trajno resenje bilo cije egzistencije ali je dobra zabava, opusta i ako ga tako dozivite moguce je igrati rulet a ne biti propali kockar kome je ceo svet kriv zbog lose srece. Da naglasim za ovaj nacin (necu da kazem sistem) na koji ja igram neki minimum fonda koji igrac treba da ima je 150-200 evra bez toga su mu sanse mnogo manje i bolje je ne pokusavati. Zelim vam srecu svima i posto sam ovde novi unpared se radujem mogucnosti da sa nekim konstruktivno razmenim svoja iskustva i ideje, prijatan dan i pozdrav.

Ovaj članak je uredio Tintoreto: 25 oktobar 2015 - 11:09

• 0

#111 Tintoreto

Tintoreto

Novajlija

• Members
  • 2 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-oktobar 15

Postavio 25 oktobar 2015 - 10:53

Izvinjavam se sto je ovako ispao post :) nesto sam pogresio kod kucanja ali da se procitati i ovako...

• 0

#112 coach

coach

Shark!

• Members
  • 229 Članci:
  • 41 thanks
  • Joined 09-juni 11
  • LocationBeograd

Postavio 27 oktobar 2015 - 18:28

Iskreno bez namere da uvredim bilo koga, nije mi jasno zasto je uopste jos ziva ova tema...

Svi sistemi koje znam, su nedovoljni da se pobedi rulet. Zato sto je napavljen tako, da kuci ostaje 3.5%. 

Mogu da pobedim rulet, ako bi da 38 poena na pogodjen broj, a sve dok bude davao 35 poena plus ulozeni jedan (36), bice u prednosti. 

Jasna je definicija, rulet igras iz zabave gde te ishod ne pogadja puno, ili si ovca za sisanje i cekas da ga pobedis.

Ovaj članak je uredio coach: 27 oktobar 2015 - 18:29

• 0

#113 makimozak

makimozak

Maniac!

• V.I.P.
  • 1132 Članci:
  • 448 thanks
  • Joined 07-avgust 08

Postavio 28 oktobar 2015 - 22:46

Zato sto je napavljen tako, da kuci ostaje 3.5%.

2.7%.

• 0
- Uistinu fascinantna! Očigledan je napor da se desakralizuje epistemiološki jaz između evropske ideologije i sekularizovane imaginacije. Ovakva kreacija podrazumeva profilaktičku simfoniju, minimalistički izvedenu, podrazumeva se.
- Pa da, podrazumeva se. Normalno da se podrazumeva.

#114 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4769 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 29 oktobar 2015 - 11:09

Zavisi od broja nula - da li ima samo 0 ili 0 i 00. U prvom slucaju 2.7%, u drugom 5.26%.

• 0

#115 makimozak

makimozak

Maniac!

• V.I.P.
  • 1132 Članci:
  • 448 thanks
  • Joined 07-avgust 08

Postavio 29 oktobar 2015 - 17:25

Ja taj drugi i ne racunam :)

• 0
- Uistinu fascinantna! Očigledan je napor da se desakralizuje epistemiološki jaz između evropske ideologije i sekularizovane imaginacije. Ovakva kreacija podrazumeva profilaktičku simfoniju, minimalistički izvedenu, podrazumeva se.
- Pa da, podrazumeva se. Normalno da se podrazumeva.

#116 coach

coach

Shark!

• Members
  • 229 Članci:
  • 41 thanks
  • Joined 09-juni 11
  • LocationBeograd

Postavio 30 oktobar 2015 - 12:03

Tacno. Obojica ste upravu. U svakom slucaju, kuca je u prednosti, tako da rulet nema smisla igrati iz profita.

• 0

#117 DonPaky

DonPaky

Fish?

• Members
  • 29 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 27-februar 15

Postavio 11 decembar 2015 - 21:43

dobro vece Ruletlije...Sta se radi... Ima li koga? Ima li dobitaka?

• 0

#118 markoni198

markoni198

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 22-novembar 16

Postavio 22 novembar 2016 - 14:29

Ajde da napisem i ja svoje misljenje kao dugogodisnji igrac, vrtim ga oko 10godina, samo elektronac nikad nisam igrao uzivo.

DonPaky kaze da je nemoguce da neki broj ili seriju ne baca u nedogled, itekako je moguce ako ulazes vece pare na taj broj ili seriju. Koliko vidim tvoje ruke su male, oko 2000 dinara... tako da to ne vazi za sitnije igrace.  

Mnogooo puta sam bio prisutan u situacijama, npr kada je jednom liku favorit bio 35 i uski zero , oko 3 sata je igrao samo to , jedino sto mu je dao su bile stative koje mu nisu vracale ni ruku. Posle izgubljene vece svote novca lik iznerviran psuje i odlazi, tada jedan klinac prilece stolu i stavlja 200 dinara samo u 35 ....vezao je dva puta 35 !! cim je lik ustao daje dve 35-tice. Da li bi dao taj broj da je nastavio da igra, naravno da ne bi. 

I meni se X puta desavalo da nece da mi da favorita, prvi spin kako ustanem ili predjem u drugu seriju on uleti direkt u taj broj. Tako da niko ne moze da me ubedi da elektronac nije namesten.

Isto tako kao je sto neko pisao, da na 10 000 spinova on svaki broj mora da priblizno isto puta. Ako ne da onda rulet nije ispravan. A kako se to moze postici da svaki broj da priblizno isto puta ako nije nekako programiran (namesten) ??? Onda se neko pita pa kad ce vise da da tu 11-ticu , nije dao ceo dan !! pa dace je, ali kad niko ne bude igrao, imao sam sliku kada je vezao pet puta 11-ticu, na ruletu naravno niko nije igrao ! 

Sa druge strane, desavalo mi se da mi cim sednem da favorita, broj 20 , sledecu ruku ponovim, on opet 20. Sledece dve ruke posto sam vec bio dobar, odigrao sam samo 20 , on je dao jos dve 20tice, znaci cetiri puta je vezao 20 , svaki put je bio ludnica.

Zanimljiva situacija je isto kada igraju vise igraca, pa recimo na celoj tabli postoji samo jedan broj koji niko nema, i on pada u taj broj vise puta.

Ili recimo kad neko igra bas jako, igrac pored na sitno i igra mu kontru. U vecini slucajeva platice onog koji igra na sitno, ali desavalo se da njega busi a da daje ovom sto igra na veliko-ali redje dosta.

Po nekom mom iskustvu nema nekog pravila , rulet ako je raspolozen platice te totalno NEBITNO koji broj igras, i koliko si ulozio, a ako je resio da uzme, uzece ti sve, makar igrao celu tablu o ostavio samo jedan broj prazan ( desavalo se isto dosta puta) . 

Savet- nemoj da ga igras uopste, nikad , ma ni da probas za crvenu, mnogo lako se navuces i ulazis u zacaran krug. 

Sta mozes da dobijes - samo lak novac i trenutno zadovoljstvo. Sta mozes da izgubis- novac, vreme, status u drustvu, porodicu, zdravlje, mir , kucu, prijatelje , takoreci sve. 

A jbg , ako vec igras a zelis da smanjis malo, nikad ne igraj sa tudjim parama, nikad se ne zajmi da bi kockao, nikad se ne vracaj po jos, ako uzmes pare istog trenutka ih potrosi na nesto, sta god to bilo !!! 

Problem je sto kada uzmes neke pare danas, pa sutradan opet, i tako uzimas danima, umislis da je mnogo lagano uzeti pare na ruletu, i da tako mozes da zivis. Zivot u tom trenutku deluje tako lep i lagodan, imas dovoljno para za svakodnevne potrebe, klopa, pice, cigare...Na kraju se od tako lagodnog dolazi do pakla . Cesto je u glavi neka zamisljena cifra do koje zelis da igras, kod vecine igraca to je 1000evra. I kao kad dodjes dotle bataljujes... OGROMNA zabluda... ko god dodje to te cifre, on nastavlja da igra, dok jedan dan ne dodje i sruci sve u rulet. E tek onda dodje razmisljanje, sta sam sve mogao sa tim parama ... a o tome nisi mislio dok si imao te pare... i onda se vadis.... pa se vremenom recimo izdignes na 500e, pa opet srucis sve...zacaran krug... 

• 0