Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 1 Glasovi

PokerSrbija & PokerStars turniri, POKLANJAMO 500$ !

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
204 replies to this topic

#196 nellle

nellle

Maniac!

• Members
  • 1293 Članci:
  • 417 thanks
  • Joined 16-novembar 10

Postavio 24 februar 2013 - 22:40

Dobio si 0.55$ od Stankelion-a,to je BI,tako da novac za ulaz imas a sifra je u postu iznad tvog....

• 2
I have enough money to live confortably for the rest of my life,if I die next tuesday..."

Zahvalili se 2 Članovi:
lekler , Stankelion

#197 ninosd

ninosd

Novajlija

• Members
  • 8 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 18-februar 13

Postavio 25 februar 2013 - 02:06

ninosd ... pozz braco :D

• 0

Zahvalili se 1 Član:
lekler

#198 Denimb

Denimb

Calling station?

• Banned
  • 16 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 24-februar 13

Postavio 25 februar 2013 - 20:00

Stanke molim te stack me ovo je poslednji tur u seriji aj mi sent da igram igra mi se druze inace ne bih ovako trazio

• -4

#199 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1492 thanks
  • Joined 16-juni 10
  • LocationBelgrade

Postavio 25 februar 2013 - 20:05

Mislim da nema potrebe da ti naglasavam kolko je neukusno da opet pitas, rekao sam ti i prvi put, poslao sam svih 5BI za ovaj turnir, nekom drugom prilikom.

• 2
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

#200 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1492 thanks
  • Joined 16-juni 10
  • LocationBelgrade

Postavio 25 februar 2013 - 22:48

Lobby:

lobby.png

Finalni sto:
ft.png

Ruka koja je odlucila pobednika:

hu.png

Konacan plasman:

over.png

Hvala svima sto su ucestvovali, Bizzmut-ova sreca se izgleda konacno okrenula i posle silnog proklinjanja srece - uspeo je da osvoji turnir!!!

Ovo je ujedno bio i poslednji turnir u okviru ove akcije, vidimo se na nekom narednom okupljanju.

• 1
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

#201 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-februar 10

Postavio 26 februar 2013 - 00:49

ne mogu da verujem koliko prosijaka ima ovde.Da nazalost moram ovako da se izrazim jer je ovo prava rec.

zar nemate ljudi 55 centi za ulaz na turnir za te pare jedva mogu da se uzmu 2 ili 3 zvake na komad,nego iz nedelje u nedelju na desetine vas trazi pola dolara za ulaz,ako vec nemate pare a volite da igrate onda naucite da igrate ovu igru,

naucite sta znaci bankroll management,a on ne znaci kada vas ispoliva na nekom turniru prvo ili drugo mesto da spickate sve u roku od sat vremena na zoomu,a ne da trazite da vas neko stejkuje na turniru od 55 centi,ako vec trazite stake onda pokazite i rezultate.

moze se igrati i bez novca imate freerollove i tu polako gruvajte znanje i novac.

Mislim da je velika greska nadleznih sto su uopste i delili buyinove.

• 2

Zahvalili se 3 Članovi:
carloskoz , Valerij , MrGoodkat

#202 t5rex

t5rex

Bonus cleared!

• Members
  • 54 Članci:
  • 36 thanks
  • Joined 01-oktobar 10

Postavio 26 februar 2013 - 16:43

BizzMuT samo kuknjavom i vredjanjem drugih igraca moze da osvoji nesto, ali sa nagradom se ne kupuje vaspitanje. I na jednom od proslih turnira se tako ponasao i mislio sam na tiltu je covek pa moze da se neki put razume, ali sada je nicim izazvan (neko ga je rejzovao sa Q4 ili tako nesto) poceo da vredja ljude i kuka od samog pocetka turnira. Naravno da ga mogu chat blokirati, ali zar je to poenta ovih turnira?

Protiv ovako nevaspitanog igraca odavno nisam igrao. Kada smo mu napisali da iskulira, poceo je sve da vredja u stilu: svi ste neznalice, sta ja radim ovde, ovo je glup turnir i igracu AI jer hocu da izgubim, a pri tome je koristio i psovke i vredjao ljude. Ovo je dovoljno da svakom igracu presedne vece. Ja sam mu blokirao chat, i na srecu prebacen na drugi sto, ali pretpostavljam da je nastavio sa takvim ponasanjem do kraja.

Zahtevam od administratora da nekako blokira ovakve igrace, jer ja ne vidim poentu da dodjem na neki ovakav turnir i samo se iznerviram.Znam da je to mozda tesko na ovakvim turnirima, a da je na HG izvodljivo, ali mozda postoji neko resenje.

• 3

Zahvalili se 4 Članovi:
Nikola89 , Rounder , MrGoodkat , DankoVukelic

#203 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-februar 10

Postavio 26 februar 2013 - 17:46

BizzMuT samo kuknjavom i vredjanjem drugih igraca moze da osvoji nesto, ali sa nagradom se ne kupuje vaspitanje. I na jednom od proslih turnira se tako ponasao i mislio sam na tiltu je covek pa moze da se neki put razume, ali sada je nicim izazvan (neko ga je rejzovao sa Q4 ili tako nesto) poceo da vredja ljude i kuka od samog pocetka turnira. Naravno da ga mogu chat blokirati, ali zar je to poenta ovih turnira?

Protiv ovako nevaspitanog igraca odavno nisam igrao. Kada smo mu napisali da iskulira, poceo je sve da vredja u stilu: svi ste neznalice, sta ja radim ovde, ovo je glup turnir i igracu AI jer hocu da izgubim, a pri tome je koristio i psovke i vredjao ljude. Ovo je dovoljno da svakom igracu presedne vece. Ja sam mu blokirao chat, i na srecu prebacen na drugi sto, ali pretpostavljam da je nastavio sa takvim ponasanjem do kraja.

Zahtevam od administratora da nekako blokira ovakve igrace, jer ja ne vidim poentu da dodjem na neki ovakav turnir i samo se iznerviram.Znam da je to mozda tesko na ovakvim turnirima, a da je na HG izvodljivo, ali mozda postoji neko resenje.

Sta ces neki igraci upravo tako vataju protivnike na vredjanje i galamu,valjda je to deo strategije,

Ako ste naivni pa padate na galamu onda ce je biti jos vise i bice jos gora,Dajete tako opravdanje protivniku da radi ono sto radi

znam kada sam igrao prvi turnir ove serije koji sam BTW uzeo isti igrac je skoro ceo turnir bio za mojim stolom,znam da se prepucavao u medjuvremenu sa MagicTrickom da ga je isprozivao najstrasnije,ali znam i to kada got je usao sa mnom u ruku da ga je to kostalo zetona,pa se valjda nahvatao straha:) tipa da ulazim samo sa premium rukama u potove i slicno,ko me zna,zna kako igram i koje ludorije,sticajem okolnosti pa su u showdown ulazili samo monsteri :),nikada ni jedna vrlja

Takodje imao sa i monster stack koji mi je olaksao posao u HU sam usao upravo sa ovim igracem.

Za celo to vreme naravno da je bilo pokusaja prozivanja i mene tipa ti si takav tajter da ne ulazis u ruku oslobodi se malo,auuuu evo ga ovaj opet igra samo AA,KK...

elem za takve igrace najbolje je jos bolje se koncentrisati i odigravati prave poteze,i ne obazirati se na njegovu kuknjavu...

Ovaj članak je uredio banebane: 26 februar 2013 - 17:49

• 1

#204 DejanPozder

DejanPozder

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 18-septembar 12

Postavio 01 mart 2013 - 00:04

Sta ces neki igraci upravo tako vataju protivnike na vredjanje i galamu,valjda je to deo strategije,

Ako ste naivni pa padate na galamu onda ce je biti jos vise i bice jos gora,Dajete tako opravdanje protivniku da radi ono sto radi

znam kada sam igrao prvi turnir ove serije koji sam BTW uzeo isti igrac je skoro ceo turnir bio za mojim stolom,znam da se prepucavao u medjuvremenu sa MagicTrickom da ga je isprozivao najstrasnije,ali znam i to kada got je usao sa mnom u ruku da ga je to kostalo zetona,pa se valjda nahvatao straha:) tipa da ulazim samo sa premium rukama u potove i slicno,ko me zna,zna kako igram i koje ludorije,sticajem okolnosti pa su u showdown ulazili samo monsteri :),nikada ni jedna vrlja

Takodje imao sa i monster stack koji mi je olaksao posao u HU sam usao upravo sa ovim igracem.

Za celo to vreme naravno da je bilo pokusaja prozivanja i mene tipa ti si takav tajter da ne ulazis u ruku oslobodi se malo,auuuu evo ga ovaj opet igra samo AA,KK...

elem za takve igrace najbolje je jos bolje se koncentrisati i odigravati prave poteze,i ne obazirati se na njegovu kuknjavu...

Ovaj članak je uredio DejanPozder: 01 mart 2013 - 00:04

• 0

#205 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-februar 10

Postavio 01 mart 2013 - 00:07

??? sta je pisac hteo da kaze :)

• 0