Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 5 Glasovi

PokerSrbija - POKLANJAMO $300 Turniri

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
186 replies to this topic

#181 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1492 thanks
  • Joined 16-juni 10
  • LocationBelgrade

Postavio 21 april 2013 - 19:13

Turnir mozete pronaci u lobby-ju PokerStars-ovog softvera, pod Tourney -> Private, ili prateci slikoviti prikaz sa slike dole:

Ili po ID-u turnira : 700505242 (CTRL + T na tastaturi)

50-added.png

ID turnir-a : 700505242

Vreme : 20.00h

BI : 0.55$

Lozinka za sesti turnir je : MonteCarlo

• 1
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

Zahvalili se 1 Član:
ivanstole

#182 MarioF

MarioF

Calling station?

• Members
  • 12 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 21-april 13

Postavio 21 april 2013 - 19:50

Cao, nov sam ovde, ali sam cesto posecivao vas sajt i ucio o pokeru sa foruma ali se do sada nisam registrovao,

Vidim sada da sam zakasnio za 5BI odnosno za ulaznicu za ovaj turnir :)

Igram na PokerStarsu i Full Tilt-u, a pre sam igrao na bwinu.... Sada igram samo freeroll jer nemam kako da uplatim (pre sam preko drugara uplacivao, odnosno on mi je prebacivao na pokerstarsu)

Svidja mi se sto ste napravili ovaj turnir (vidim na full tiltu imaju freeroll turnire za mnoge zemlje, bezveze sto nisu napravili i za Srbiju)

jel moze neko da mi posalje 0,55$ ( kecnadesetku ) a ja bi mu ili vratio ili da uplatim kredit na mobiln u tom iznosu (posto vidim da tako funkciose ovde)

Ili ako ima neko da mi posalje par dolara a ja da uplatim kredit na mob. Ako zelite, naravno, mogu ja prvo da uplatim.

• -4

Zahvalili se 1 Član:
MrGoodkat

#183 borivojer

borivojer

Calling station?

• Members
  • 17 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 11-mart 13

Postavio 22 april 2013 - 08:34

Cao, nov sam ovde, ali sam cesto posecivao vas sajt i ucio o pokeru sa foruma ali se do sada nisam registrovao,

Vidim sada da sam zakasnio za 5BI odnosno za ulaznicu za ovaj turnir :)

Igram na PokerStarsu i Full Tilt-u, a pre sam igrao na bwinu.... Sada igram samo freeroll jer nemam kako da uplatim (pre sam preko drugara uplacivao, odnosno on mi je prebacivao na pokerstarsu)

Svidja mi se sto ste napravili ovaj turnir (vidim na full tiltu imaju freeroll turnire za mnoge zemlje, bezveze sto nisu napravili i za Srbiju)

jel moze neko da mi posalje 0,55$ ( kecnadesetku ) a ja bi mu ili vratio ili da uplatim kredit na mobiln u tom iznosu (posto vidim da tako funkciose ovde)

Ili ako ima neko da mi posalje par dolara a ja da uplatim kredit na mob. Ako zelite, naravno, mogu ja prvo da uplatim.

Razumem da si nov clan, ali svi mi moramo da postujemo pravila foruma.... nisam ni ja tu dugo, ali se trudim da se uklopim sto je bolje moguce.... Ovo ti kazem jer se nije tesko uklopiti uz malo VOLjE, sto nisam primetio kod tebe....Pre svega neumesno je traziti BI za turnir (pored 5 podeljenih svake nedelje), jer si novi clan, a pritom ni ne procitati pravila foruma, kao ni ovih turnira.(zar ne verujes da prednost u tome treba da imaju aktivni clanovi, a pritom ono koji su tu mnoooogo duze i od mene i od tebe) VRATI SE NA 12 STR. I PROCITAJ 171-vi POST... i mozda ces razumeti zasto sam ti sve ovo napisao.... ako sam zvucao pregrubo, nisam zeleo i ovom prilikom ti se izvinjavam. Isto tako nisam moderator ovog sajta, ALi ih apsolutno podrzavam jer su veoma korektni, i stalno nam izadju u susret... iz tog razloga cu pokusati da ti pomognem da ucetvujes na ovom turniru... IDI NA FORUM>selektuj forums>trzni centar (pod opste teme)>kredit-stars i tamo ponudi da uplatis nekome kredit u iznosu koji zelis da dobijes na PS ACC... u koliko neko bude zeleo da ti pomogne javice ti se... POZDRAV

Ovaj članak je uredio borivojer: 22 april 2013 - 08:35

• 3

Zahvalili se 1 Član:
AdminIPB

#184 MarioF

MarioF

Calling station?

• Members
  • 12 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 21-april 13

Postavio 22 april 2013 - 09:02

Ako neko moze da mi posalje tih 0,55$ , neka mi se javi sto pre, da stignem pre turnira da mu uplatim kredit na mob,

Uplaticu 100din kredita za 0,55$, ja prvo uplacujem kredit.

Ili ako neko moze recimo 2$ za 200din kredita ili kako god.

Vidim da sam dobio 2 minusa, i kontam da se verovatno puno ljudi javlja ovako da trazi za ulaznicu a tek su se registrovali (i verovatno pokusavaju da prevare nekog za 100-200din sto je stvarno smesno)

Ja stvarno nemam nameru da prevarim nekog i zato sam napisao da cu prvi uplatiti.

Jednostavno nemam trenutno kako da uplatim na pokerstarts a bas bih voleo da odgiram turnir sa ljudima iz Srbije.

• -2

#185 MarioF

MarioF

Calling station?

• Members
  • 12 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 21-april 13

Postavio 22 april 2013 - 09:22

Ja se izvinjavam, tek sada sam video odgovor na moj prvi post.

Hvala borivojer na odgovoru i pomoci, ali ja nisam trazio 5BI kako si ti napisao, ja sam samo konstatovao da sam zakasnio za tih 5BI, i ne mslim da bi bilo ok da ja kao novajvija dobijem pre nekog ko je duze ovde.

Procitao sam pravilnik, i vidim da moram da imam 200 postova da bih mogao da trazim pozajmicu ili da mi neko prebaci a ja da uplatim kredit.

Posto sam 2 puta pisao da mi neko uplati a po vasem pravilniku cu biti banovan, zamolio bih vas da me ne banujete, a ja necu traziti pozajmice, mozete obrisati oba moja posta.

Zao mi je sto cu propustiti poslednji turnir za igrace samo iz Srbije.

Ovaj članak je uredio MarioF: 22 april 2013 - 09:33

• -1

#186 borivojer

borivojer

Calling station?

• Members
  • 17 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 11-mart 13

Postavio 22 april 2013 - 10:36

Ja se izvinjavam, tek sada sam video odgovor na moj prvi post.

Hvala borivojer na odgovoru i pomoci, ali ja nisam trazio 5BI kako si ti napisao, ja sam samo konstatovao da sam zakasnio za tih 5BI, i ne mslim da bi bilo ok da ja kao novajvija dobijem pre nekog ko je duze ovde.

Procitao sam pravilnik, i vidim da moram da imam 200 postova da bih mogao da trazim pozajmicu ili da mi neko prebaci a ja da uplatim kredit.

Posto sam 2 puta pisao da mi neko uplati a po vasem pravilniku cu biti banovan, zamolio bih vas da me ne banujete, a ja necu traziti pozajmice, mozete obrisati oba moja posta.

Zao mi je sto cu propustiti poslednji turnir za igrace samo iz Srbije.

PONOVO CITAS KAKO TI ODGOVARA.... rekao sam da je 5 BI podeljeno svake nedelje (a ne da si ti trazio 5BI-a) PONOVO PONAVLJAM... AKO I DALJE ZELIS DA UCESTVUJES IDI NA FORUM>selektuj forums>trzni centar (pod opste teme)>kredit-stars i tamo ponudi da uplatis nekome kredit u iznosu koji zelis da dobijes na PS ACC... u koliko neko bude zeleo da ti pomogne javice ti se... POZDRAV

• 1

#187 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1492 thanks
  • Joined 16-juni 10
  • LocationBelgrade

Postavio 22 april 2013 - 21:27

Lobby Turnira:

lobby.png

ITM ekipa :

itm-crew.png

HU:

hu.png

HU:

hu-winner-hand.png

Konacan plasman:

final-lobby.png

To je to, jos jedna serija turnira gotova, sve cestitke shnjavi-ju na pobedi!

Vidimo se nekom novom prilikom, pozdrav od PokerSrbije!

• 1
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

Zahvalili se 3 Članovi:
ribastrelac , Djoleee , rumraff