Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

PokerSrbija Poklanja 5 Tiketa Za Danube Poker Masters!

• Please log in to reply
89 replies to this topic

#1 Ronin3333

Ronin3333

Maniac!

• Asistent
  • 3313 Članci:
  • 751 thanks
  • Joined 02-decembar 09

Postavio 07 maj 2013 - 18:46

Свим драгим члановима и пријатељима ПокерСрбије смо поново припремили велико изненађење!

У склопу надолазећег Danube Poker Masters-а (DPM-a) ПокерСрбија је припремила нове поклоне за вас - три турнира која за награде имају тикете за Side Event и Main Event у оквиру DPM-а!

Први квалификациони турнир резервисан је за наше модераторе, блогере и ВИП чланове и само они имају право учешћа. Турнир ће бити одржан у ПокерСрбија Home Games VIP клубу, а детаље о приступу том клубу можете пронаћи ОВДЕ, или на првој страници теме PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub.

Први квалификациони Freeroll турнир биће одржан у недељу, 12. маја са почеткомм у 20 часова у ПокерСрбија Home Games VIP клубу. Понављам, право учешћа имају само модератори, блогери и ВИП чланови. Победник осваја тикет за Side Event вредан 22.000РСД!

У то име, молим наведене који имају право учешћа да ми у приватној поруци пошаљу своје име, презиме и nick на PokerStars-у, како би им се одобрио захтев за чланство у ПокерСрбија Home Games VIP клубу-у.

Други квалификациони Freeroll турнир ће се одржати у понедељак, 13. маја са почетком у 20 часова у PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub-у. Право учешћа имају СВИ наши чланови, а уколико неко још није послао захтев за чланство може то учинити пратећи упутство, или кликом на PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub тему.

Награде (да, две награде!) су резервисане за оне играче који остану у heads up дуелу, а то су тикети за Main Event DPM-а, где свака од њих вреди чак 55.000 РСД!

Трећи квалификациони турнир ће се одржати у уторак, 14. маја, са почетком у 20 часова и такође је отворен за СВЕ чланове PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub-а! Buy-in за овај турнир ће износити свега $1.10, а награде очекују опет учесници heads up дуел-а и то по тикет за Side Event вредан 22.000РСД! Остатак наградног фонда биће распоређен на остале учеснике по турнирским правилима.

Дакле, ПокерСрбија вам је омогућила да ПОТПУНО БЕСПЛАТНО или за свега $1,10 освојите неку од награда вредних чак 176.000РСД!

DPM се одржава од 15. до 21. маја, а турнири почињу углавном око 17 часова. Side Event je једнодневни турнир и заказан је за 15.мај, док је Main Event тродневни турнир и одржава се од 17. до 19. маја. Такође, по први пут је овај турнир интернационалног карактера.

Распоред одржавања турнира:

gcdpmrollup85x200.jpg

АПЕЛУЈЕМО на све играче који су спречени да дођу за Београд или учествују на овим турнирима да не узимају прилику неком другом! Учешће на DPM је могуће само уз документ који потврђује ваш идентитет. Награде се не могу заменити за новац нити продати! Уколико неко од играча који освоје награде буде спречен да учествује, награда ће бити додељена следећем играчу по пласману наведених квалификационих турнира.

• 5

Igraj na najvećoj poker sobi na internetu! Poker Stars - 600$ bonus za sve nove igrače!

Zahvalili se 27 Članovi:

#2 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1492 thanks
  • Joined 16-juni 10
  • LocationBelgrade

Postavio 07 maj 2013 - 23:25

Prihvatanje novih clanova je vec pocelo!

Turniri su u lobby-ju PokerStars PokerSrbija Home Games i PokerStars PokerSrbija VIP Home Games klubova!

Upustvo za pristupanje PokerSrbija Home Games klubu mozete pronaci OVDE.

• 0
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

#3 Morison

Morison

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 08-maj 13

Postavio 08 maj 2013 - 00:51

Pozdrav svima iz Subotice. Pošto sam se tek registrovao zanima me da li je za freeroll turnir 13.maja potrebna neka dodatna prijava. Hvala

• 0

#4 Ronin3333

Ronin3333

Maniac!

• Asistent
  • 3313 Članci:
  • 751 thanks
  • Joined 02-decembar 09

Postavio 08 maj 2013 - 11:51

За све нове форумаше који још нису послали захтев за чланство у PokerStars PokerSrbija Home Games klubov-има, као и за оне који не читају детаљно:

- кликом на било који линк PokerStars PokerSrbija Home Games klub у првом посту ове теме, као и кликом овде, отвориће вам се та тема и следиће писмено и сликовно упутство како да пошаљете захтев за чланство;

- када будете прихваћени и одете на Home Games таб у клијенту PokerStars-a видећете PokerSrbija Home Games klub и распоред турнира на која треба да се региструјете како бисте учествовали у њима;

- такође, у PokerStars PokerSrbija Home Games klub теми можете постовати своје username-ове на PokerStars-у, нема потребе да то чините овде.

Хвала!

• 0

Igraj na najvećoj poker sobi na internetu! Poker Stars - 600$ bonus za sve nove igrače!

#5 haug

haug

Bomb

• Members
  • 119 Članci:
  • 26 thanks
  • Joined 18-oktobar 11

Postavio 09 maj 2013 - 12:35

ako se osvoji neka od ulaznica jel moze se prosledi nekom od forumasa?

• 0

#6 shonessy

shonessy

Novajlija

• Members
  • 3 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 29-mart 13

Postavio 09 maj 2013 - 13:58

Dajte lozinku. Daaaj pristu turniru  :D

• 0

#7 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4770 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 09 maj 2013 - 17:34

ako se osvoji neka od ulaznica jel moze se prosledi nekom od forumasa?

АПЕЛУЈЕМО на све играче који су спречени да дођу за Београд или учествују на овим турнирима да не узимају прилику неком другом! Учешће на DPM је могуће само уз документ који потврђује ваш идентитет. Награде се не могу заменити за новац нити продати! Уколико неко од играча који освоје награде буде спречен да учествује, награда ће бити додељена следећем играчу по пласману наведених квалификационих турнира.

• 0

Zahvalili se 1 Član:
haug

#8 woohoo42

woohoo42

Maniac!

• V.I.P.
  • 1029 Članci:
  • 643 thanks
  • Joined 04-septembar 12

Postavio 09 maj 2013 - 18:56

A šta ako ja uzmem 2 ticketa za side event? :P

• 0

#9 Valerij

Valerij

Maniac!

• Members
  • 1013 Članci:
  • 230 thanks
  • Joined 27-novembar 12
  • LocationBeograd,Banovo Brdo

Postavio 09 maj 2013 - 19:09

A šta ako ja uzmem 2 ticketa za side event? :P

Ja mislio da sam jedini toliko veliki optimista...... :D  :D  :D

Drago mi je da ima još poneko.

P.S.

Pa valjda ako uzmeš prvi tiket ne možeš da igraš onaj drugi turnir.

Tako da pređeš na drugu optimističnu varijantu,Side i Main Event.

• 1

Poker+kladionica+forum=bensedin(za nerve)+aspirin(za cirkulaciju)+diklofenduo(za kičmu)

#10 woohoo42

woohoo42

Maniac!

• V.I.P.
  • 1029 Članci:
  • 643 thanks
  • Joined 04-septembar 12

Postavio 09 maj 2013 - 19:36

Čaša je uvijek polu-puna :D

Skontaćemo ni nešto, ajde prvo da dođemo do 2 heads-upa :D

• 0

#11 dekintoreto

dekintoreto

Maniac!

• Members
  • 1047 Članci:
  • 186 thanks
  • Joined 27-avgust 08
  • LocationUzice

Postavio 09 maj 2013 - 21:26

jel moguce igrati OMAHU sa nekim od tiketa?

• 0
I check You die!

#12 Ronin3333

Ronin3333

Maniac!

• Asistent
  • 3313 Članci:
  • 751 thanks
  • Joined 02-decembar 09

Postavio 09 maj 2013 - 22:45

jel moguce igrati OMAHU sa nekim od tiketa?

Ако Ви, драги стари члану са лепог Златибора, освојите тикет за Warm Up од РСД22.000, а желите да играте Omahu од РСД6.000 ПокерСрбија ће Вам радо изаћи у сусрет!  :)

Велики поздрав за Ужице!

• 2

Zahvalili se 1 Član:
dekintoreto

#13 dekintoreto

dekintoreto

Maniac!

• Members
  • 1047 Članci:
  • 186 thanks
  • Joined 27-avgust 08
  • LocationUzice

Postavio 10 maj 2013 - 00:06

ima tu rebuy ovo-ono..ce spickam svih 22k za 5min ne brini  :P

• 0
I check You die!

#14 MilosNBA

MilosNBA

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 10-maj 13

Postavio 10 maj 2013 - 10:09

Свим драгим члановима и пријатељима ПокерСрбије смо поново припремили велико изненађење!

У склопу надолазећег Danube Poker Masters-а (DPM-a) ПокерСрбија је припремила нове поклоне за вас - три турнира која за награде имају тикете за Side Event и Main Event у оквиру DPM-а!

Први квалификациони турнир резервисан је за наше модераторе, блогере и ВИП чланове и само они имају право учешћа. Турнир ће бити одржан у ПокерСрбија Home Games VIP клубу, а детаље о приступу том клубу можете пронаћи ОВДЕ, или на првој страници теме PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub.

Први квалификациони Freeroll турнир биће одржан у недељу, 12. маја са почеткомм у 20 часова у ПокерСрбија Home Games VIP клубу. Понављам, право учешћа имају само модератори, блогери и ВИП чланови. Победник осваја тикет за Side Event вредан 22.000РСД!

У то име, молим наведене који имају право учешћа да ми у приватној поруци пошаљу своје име, презиме и nick на PokerStars-у, како би им се одобрио захтев за чланство у ПокерСрбија Home Games VIP клубу-у.

Други квалификациони Freeroll турнир ће се одржати у понедељак, 13. маја са почетком у 20 часова у PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub-у. Право учешћа имају СВИ наши чланови, а уколико неко још није послао захтев за чланство може то учинити пратећи упутство, или кликом на PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub тему.

Награде (да, две награде!) су резервисане за оне играче који остану у heads up дуелу, а то су тикети за Main Event DPM-а, где свака од њих вреди чак 55.000 РСД!

Трећи квалификациони турнир ће се одржати у уторак, 14. маја, са почетком у 20 часова и такође је отворен за СВЕ чланове PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub-а! Buy-in за овај турнир ће износити свега $1.10, а награде очекују опет учесници heads up дуел-а и то по тикет за Side Event вредан 22.000РСД! Остатак наградног фонда биће распоређен на остале учеснике по турнирским правилима.

Дакле, ПокерСрбија вам је омогућила да ПОТПУНО БЕСПЛАТНО или за свега $1,10 освојите неку од награда вредних чак 176.000РСД!

DPM се одржава од 15. до 21. маја, а турнири почињу углавном око 17 часова. Side Event je једнодневни турнир и заказан је за 15.мај, док је Main Event тродневни турнир и одржава се од 17. до 19. маја. Такође, по први пут је овај турнир интернационалног карактера.

Распоред одржавања турнира:

gcdpmrollup85x200.jpg

Dobar dan, registrovao sam se ovde, na Poker Starsu sam registrovan 3,4 god...i ne znam zasto kada odem u Home Games, nemam pokersrbija grupu da se uclanim, moj tata takodje igra na PS, i ima pokersrbija grupu da se uclani..evo pogledajte kako izgleda kod mene http://imageupload.c...89to0kp0z76.jpg

Hvala.

• 0

#15 MilosNBA

MilosNBA

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 10-maj 13

Postavio 10 maj 2013 - 10:12

Nick mi je MilosNBA i na poker starsu kao i ovde, i mail isti...ali grupe pokersrbija nema.

• 0