Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

TENIS

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 02 septembar 2015 - 03:38

Ovde cu ostaviti neke analize i tipove za tenis. Sada se upravo igra US Open i igra se dosta meceva,a ja sam tu da pomognem ljudima koji se klade na to.

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#2 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 02 septembar 2015 - 03:46

20:30

Schwartzman D. - Nadal R. :
under(30) @1.71 Pinnacle 6/10
----------------------------------------------------
Po meni je ovde granica promasena za jedno 4-5 gema. Prosto ne mogu da verujem sta su stavili. Pisao sam prosle nedelje za Schwartzman-a protiv Corica gde ga je ovaj razvalio sa 3 ispustena gema, a Coric u prvom kolu sa hendijem izgubio od Nadala.. Sta onda ovde ocekivati..

Ovaj članak je uredio lalekg88: 02 septembar 2015 - 03:47

• 0

#3 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 02 septembar 2015 - 12:21

17:00 Dellacqua/Shvedova-Gavrilova/Van Uytvanck 1 1.20
17:00 Cabal/Farah-Kudla/Smyczek 1 1.22
18:30 Hlavackova/Hradecka-Lepchenko/Riske 1 1.36
20:00 Chan/Chan-Dulgheru/McHale 1 1.30

William Hill

Već sam pisao najave za doublove pa ću samo kopirati, tko ima William Hill preporučujem da tamo igra jer oni svaki put na parove imaju najbolje kvote. Primjer ova 4 para u wwinu 2.20 a ovdje 2.60.

Gavrilova (169.) i Van Uytvanck (123.) odigrale su jedan iTF zajedno ove sezone i dogurale do polufinala. Van Uytvanck 0/2 u karijeri na hardu, ove 0/1. Dellacqua (10.) i Shvedova (15.) igraju od svibnja ove godine zajedno i meni jako dobar par. Osvojile su Madrid, igrale finala Roland Garrosa i Cincinantia prije 2 tjedna, te četvrtfinale Wimbledona.

Smyczek 301. , Kudla 690. u paru. od 2012. do 2014. imaju zajedno 6 mečeva i 2 pobjede. Smyczek ove sezone ima samo jedan odigran meč u paru. Cabal i Farah dobar i uigran par, igraju zahedno od 2010. Imaju 3 osvojena turnira ove sezone, u solidnoj su formi i ne bi trebali imati problema ovdje.

Hlavackova (12.) i Hradecka (22.) imaju zajedno preko 200 mečeva. Ove sezone su igrale finala Birminghama i Acapulca, polufinala Roland Garrosa, Aucklanda, Monterreya i Miamia. Lepchenko (190.) i Riske (166.) igraju prvi zajednički turnir. Lepchenko ove sezone u paru 1/3, hard 0/1 ; Riske ove sezone u paru 1/7, hard 1/2.

Chan/Chan 9. nositeljice. Igraju dugo zajedno, ove sezone su imale i pauzu od 3 mjeseca. Najbolje partije su pružile na hardu, osvojile Pattayu, igrale četvrtfinale Toronta, a na posljednjem turniru u Cincinnatiu uzele su titulu. U Cincinnatiu su odigrale odličan turnir, dobijale su teške protivnice tipa Garcia/Srebotnik, Errani/Pennetta, Hingis/Mirza, Dellacqua/Shvedova. McHale i Dulghera igraju prvi put zajedno, McHale je 156. a Dulghera 338. u parovima. McHale ove sezone u paru 2/4, ukupno na hardu 12/23, a Dulghera ove sezone u paru 1/3, ukupno na hardu 16/28, u zadnje 4 sezone 2/10.

• 0

#4 LjubaBalovic

LjubaBalovic

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 03-septembar 15

Postavio 03 septembar 2015 - 00:40

Nadala smo promasili,ali ovaj tiket sa cetiri dubla je prosao kvota ukupna je bila 2,60.Nije los ucinak za danas,mogao je i Nadal da prodje,al dobro,ja sam te poslusala i blagom sam plus.Hoce li biti za sutra nesto?

• 1

Zahvalili se 1 Član:
lalekg88

#5 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 03 septembar 2015 - 00:52

Hvala sto ste me podržali,sada cu vam predložiti jedna tiket sa dubl mecevima.I ako jos neko ima da se ukljuci,neka slobodno nesto pise,možda nam bude od neke koristi.

Begemann/Marach-Rojer/Tecau 2 1.33

Opelka/Fritz-Daniell/Marray   2  1.14

Peya/Soares-Shamasdin/Oswald 1 1.19

Fleming/Huey-Bolelli/Fognini  2  1.33

Begemann 51., a Marach 58. u paru. Igrali zajedno dva puta u karijeri, prošle godine na challengeru u Szecinom. Begemann je u negativnoj seriji ove sezone, ima 14/20, a na hardu 5/7, dolazio je maksimalno do drugog kola. Marach ukupno 19/20 ove sezone a na hardu 3/4. Rojer i Tecau igraju drugu godinu za redom, osvojili titulu na Wimbledonu. Dobri su općenito na hardu ove sezone, imaju finale Sydneya, polufinala Australian Opena i Dubaia, a ovdje dolaze nakon četvrtfinala Montreala i Cincinnatia.

Pitanje je li vrijedno riskiranja. Opelka i Fritz su juniori, slabi u parovima, tj tek počinju sa igranjem. Fritz ima 19 mečeva, 2 ove sezone ; Opelka 14, sve prošle sezone, igraju prvi put zajedno. Marray 52. , Daniell 74. na rankingu parova, igraju prvi put zajedno. I jedan i drugi su u lošijoj formi nakon trave.

Peya i Soares igraju 4. godinu za redom zajedno, najbolji rezultat sezone im je osvajanje Minhena. Igrali su još finale Stuttgarta, polufinala Hamburga, Montreala, Rio de Janeira, Queen'sa, Barcelone i Aucklanda. Shamasdin 70. a Oswald 57. na rankingu parova, igraju prvi put zajedno. I jedan i drugi su u lošoj formi, a već sam spominjao kako je Oswald sa Knowleom neki dan izgubio od Bednareka i Skupskog sa čak 6:0 6:1.

Fleming i Huey su solidni igrači parova ali igraju prvi put zajedno. Fleming sa Mullerom igrao finale Atlante, a Huey je sa Nielsenom osvojio challenger u Vancouveru. Bolelli i Fognini pojačali su svoju suradnju ove godine i odmah osvojili Australian Open. Igrali su još finala Indian Wellsa i Monte Carla, te polufinale Roland Garrosa. Talijani su favoriti, kvalitetniji su double, mislim da će dobiti ali ne bih ovo na jači tiket.

Sutra cu izbaciti i singlove neke...

Ovaj članak je uredio lalekg88: 03 septembar 2015 - 00:52

• 0

#6 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 03 septembar 2015 - 17:05

Troicki - Ram over 38,5 1,90 Premier

Troicki je prekinuo lošu seriju koja je trajala od Wimbledona i onog poraza od Pospisila kad je prosuo 2:0, ista stvar se kasnije desila i u Argentini u DC-u kad je opet prokockao 2:0, ovaj put protiv Delbonisa. Ram je nakon titule u Newportu u glavnom žrijebu nekog ATP turnira dobio jedino Fallu u Bogoti, to je bilo ono par dana nakon Newporta tako da ga je još držala ta forma. Kasnije je na tom turniru ispao od Mannarina, a onda nije prošao kvale u Montrealu. u Cincyju je poražen od Chardyja u prvom kolu.
Obojica su imala sreće sa žrijebom, Troicki je u prvom kolu igrao protiv Tiafoea, a Ram protiv Harrisona, dakle imali su protivnike koji su na turnir upali sa wildcardom. Kod Troickog nije toliki problem bio taj loš niz koliko bezvoljna igra, posebno protiv Fisha pa je teško nakon jedne ovakve pobjede govoriti o nekom ulasku u formu, Ram je takođe imao super protivnika za prvo kolo, Harrisona koji prije nekoliko dana nije uspjeo proći kvale u Winston Salemu. Zanimljivo da je baš u 3. kolu tih kvala igrao i poražen u 3 seta od Tiafoea.
Žrijeb im je i dalje otvoren, pobjednik ovog meča ide na boljeg iz duela Young - Bedene, tu svako ima šansu da prođe, danas mi je 1,35 na Troickog totalno neisplativo, 3:0 za nekoga mi se čini teško izvodivo, ne vjerujem da mogu uzeti 6 setova u nizu na turniru. U prvom kolu su obojica imali produžene setova pa se nadam da će i danas biti bar jedan takav pa bi sa 4 seta otišli u over.

Ovaj članak je uredio lalekg88: 03 septembar 2015 - 17:06

• 0

#7 robefowler

robefowler

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-april 11

Postavio 03 septembar 2015 - 21:49

Danas smo tiket sa dublovima pali,ali zato smo pogodili over gemove...

• 0