Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Pot odds ... kako?

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 h34dhunt3r

h34dhunt3r

Bomb

• Members
  • 186 Članci:
  • 28 thanks
  • Joined 14-septembar 10

Postavio 06 februar 2016 - 23:05

Kako doslo tako i otislo. Budi srecan sto si pukao samo 30$, jer sa takvim bankroll menadzmentom je ovakav ishod neminovan. Bolje ovako nego da si uzeo neke vece pare pa sve srucio na, recimo, 50$ Spin n Go. 

Naravno, znam da si pocetnik, svi smo se mi jednom tako opekli na pocetku nasih ''karijera''. Treba da naucis da je to pogresno i da ne ponavljas iste greske..

Ako iole ozbiljnije mislis da udjes u sve ovo, moras sredstva da rasporedis mnogo bolje i da igras u okviru toga. Ne moze se sa 20$ igrati 7$ spin n go, na duze staze tebe varijacija jede cak i da si najbolji igrac na svetu. Ne znam sta igras i koju formu Holdema, procackaj malo po forumu i nadji za bankroll menadzment brojke. Uostalom, ako te nesto zanima ili treba pomoc slobodno pitaj ovde, kao do sad.

• 1

#32 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 07 februar 2016 - 09:09

Kako doslo tako i otislo. Budi srecan sto si pukao samo 30$, jer sa takvim bankroll menadzmentom je ovakav ishod neminovan. Bolje ovako nego da si uzeo neke vece pare pa sve srucio na, recimo, 50$ Spin n Go. 

Naravno, znam da si pocetnik, svi smo se mi jednom tako opekli na pocetku nasih ''karijera''. Treba da naucis da je to pogresno i da ne ponavljas iste greske..

Ako iole ozbiljnije mislis da udjes u sve ovo, moras sredstva da rasporedis mnogo bolje i da igras u okviru toga. Ne moze se sa 20$ igrati 7$ spin n go, na duze staze tebe varijacija jede cak i da si najbolji igrac na svetu. Ne znam sta igras i koju formu Holdema, procackaj malo po forumu i nadji za bankroll menadzment brojke. Uostalom, ako te nesto zanima ili treba pomoc slobodno pitaj ovde, kao do sad.

Da li je dovoljno 40$ ako hocu NL2 da pikam?

Znam ja da ne moze 7$ spin n go sa 20$, ali tilt ...

• 0

#33 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-juni 10
  • LocationIndjija

Postavio 08 februar 2016 - 02:13

Za NL2 je neka granica 20BI jer je laksi limit, ali opet ako si pocetnik preporucio bih ti vise, bar 30BI.

Kako se penjes kroz limite bankroll postaje sve rigorozniji.Pre je  za nl10 bilo dovoljno 20BI, a ja se na primer danas ne bih usudio da krenem ispod 40BI. Za vece limite necu ni da pricam.

• 1
Winners never quit and quitters never win!!!

#34 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 08 februar 2016 - 09:26

Za NL2 je neka granica 20BI jer je laksi limit, ali opet ako si pocetnik preporucio bih ti vise, bar 30BI.

Kako se penjes kroz limite bankroll postaje sve rigorozniji.Pre je  za nl10 bilo dovoljno 20BI, a ja se na primer danas ne bih usudio da krenem ispod 40BI. Za vece limite necu ni da pricam.

Aha.

Znaci $50.

Vec sam puko 115e, ne smem vise da dozvolim da ceo bankroll ode za 5 minuta. Jer sam prelazio na vise stake-ove da bi povratio izgubljeno, al ocigledno je to nesto najgluplje sto mozes da uradis u pokeru..

• 0