Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

najjednostavniji nacin za podizanje novca sa full tilta

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 FilipJancevski

FilipJancevski

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-februar 16

Postavio 15 februar 2016 - 17:03

Pozdrav, ako bi mogli da mi date detaljno upustvo sta bih trebao da uradim,da bih podigao novac sa full tilta..? Nisam nikad uplacivao, vec sam preko freeroll turnira i ring cash game napravio oko 50 dollara,ako postoji nacin da se to podigne , nek mi neko objasni kako i sta tacno treba da uradim, sam sam probao, ali mi nije bas jasno kako i sta... 

• 0

#2 nestor82

nestor82

Maniac!

• V.I.P.
  • 958 Članci:
  • 720 thanks
  • Joined 18-juni 11

Postavio 17 februar 2016 - 18:40

Moraces prvo da odradis depozit. Novac mozes da podignes na neki od elektronskih novcanika, Skrill ili Netteller, mozda moze i na neku od kartica koje izdaju nase banke ali nisam siguran da li to jos uvek funkcionise. Trazice ti najverovatnije i da im posaljes kopiju licne karte ili paosa i neki dokaz o adresi. Pogledaj forum, mnogo puta je odgovoreno na ovo pitanje prilicno detaljno.

Postoji i varijanta da ti nekome na full tiltu prebacis novac a on tebi da u kesu.

• 0

MOZDA ...SU ALIENS-I PRAVILI OVAJ RNG!

Zahvalili se 1 Član:
FilipJancevski

#3 FilipJancevski

FilipJancevski

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-februar 16

Postavio 17 februar 2016 - 19:19

Ok. sad imam vec oko 150 $ , pa koliki bi depozit trebao da uplatim, da li u toj vrenosti ili sta? Ako bi mogao da mi preporucis nekoga ,za to prebacivnje na racun,zvuci mnogo jednostavnije...

Moraces prvo da odradis depozit. Novac mozes da podignes na neki od elektronskih novcanika, Skrill ili Netteller, mozda moze i na neku od kartica koje izdaju nase banke ali nisam siguran da li to jos uvek funkcionise. Trazice ti najverovatnije i da im posaljes kopiju licne karte ili paosa i neki dokaz o adresi. Pogledaj forum, mnogo puta je odgovoreno na ovo pitanje prilicno detaljno.

Postoji i varijanta da ti nekome na full tiltu prebacis novac a on tebi da u kesu.

• 0

#4 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 17 februar 2016 - 21:59

Ok. sad imam vec oko 150 $ , pa koliki bi depozit trebao da uplatim, da li u toj vrenosti ili sta? Ako bi mogao da mi preporucis nekoga ,za to prebacivnje na racun,zvuci mnogo jednostavnije...

Jbt, kad pre za 2 dana 100$ od 50$??? a ja se mucim celu nedelju za 7$... 

• 0

Zahvalili se 1 Član:
krckamopomalo

#5 nestor82

nestor82

Maniac!

• V.I.P.
  • 958 Članci:
  • 720 thanks
  • Joined 18-juni 11

Postavio 18 februar 2016 - 03:22

Minimalni depozit na vecini soba je 10 $. Da ti preporucim nemam nikog, s vremena na vreme se pojavi neko ko zeli da uplati pa mu je lakse da da u kesu a njemu se odmah prebaci. Ako planiras da igras i dalje, svakako ces morati da resis sve ovo sto sam ti napisao pa je i bolje odmah.

I jedan zlata vredan savet :) . Prilicno je ocigledno da si trenutno na heateru s obzirom na to kojom brzinom podizes bankroll, pa pripazi koje limite igras i odvoji ono sto hoces da isplatis da se ne desi najgore.

• 0

MOZDA ...SU ALIENS-I PRAVILI OVAJ RNG!

Zahvalili se 1 Član:
FilipJancevski

#6 FilipJancevski

FilipJancevski

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-februar 16

Postavio 18 februar 2016 - 14:17

Jbt, kad pre za 2 dana 100$ od 50$??? a ja se mucim celu nedelju za 7$.

cash partije :)

• 0

#7 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 18 februar 2016 - 16:55

Pa jel si sa celim bankrollom igrao? ja sam tako jednom, sa celim bankrollom, puko sam za pola sata sve i vise nikad to ne radim.

• 0

Zahvalili se 1 Član:
krckamopomalo

#8 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 18 februar 2016 - 16:57

zato sad pikam mikro :D

• 0

#9 FilipJancevski

FilipJancevski

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-februar 16

Postavio 19 februar 2016 - 19:54

Pa jel si sa celim bankrollom igrao? ja sam tako jednom, sa celim bankrollom, puko sam za pola sata sve i vise nikad to ne radim.

Nisam, uglavnom sa oko 30 % limita , ako sam ima 50 ulazio sam sa po 15-20 u igru..

• 0