Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Banka Intesa internet kartica zabrana za gamble sajtove

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#1 EL_GUAPO

EL_GUAPO

Bomb

• Members
  • 129 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 26-juni 10
  • LocationNis

Postavio 24 februar 2016 - 02:09

Caoljudi, 

Ovakvuproblematiku imam...

Godinama imam visa internet karticu u banci Intesa. Prvo mi je bila vezana za Moneybookers, pa posle za Scrill naravno. 

Prva kartica je vazila 2 godine, nakon njenog isteka, dali su mi novu koju sam registrovao na Scrill i verifikovao tako sto sam uneo tacan iznos one transakcije koju mi je procitao operater call centra banke intesa.

Druga kartica je isto vazila 2 godine, dobio novu ... proceduradaljeista

GENERALNO, vise puta sam ovo radio, i uspevao da sa Scrilla uplacujem na poker sajtove i skidam sa poker sajtova na Scrill pa u banku. SVE RADILO EXTRA>

Krajem prosle godine mi je istekla opet visa internet kartica, ja uzeo drugu , i malopre sam je ubacio na moj Scrill nalog, i kad sam isao da je verifikujem , pitao me je ono klasicno GAMBEL or NOT GAMBEL, 

jastiklirao GAMBEL, kaoi do sadakakosam radio... i NECEEEEEE :))

Zvaosam call centarbankeintese ipricaosa operaterom.

Rekao mi je da je od pre 10-ak dana ODLUKOM DRZAVE SRBIJE, BANKAMA NAMETNUTO DA NESMEJU DA IMAJU BILO KAKVU POVEZANOST SA KOCKARSKIM SAJTOVIMA. I da je zato nemoguce da verifikujem karticu na Scrill(jer scrill korespondira sa bankom). Kao fora za sada moze da se pristupa drzavnoj lutriji, ali inostranim sajtovima VISE NE.

Da stvar bude jos zanimljivija, vratio se opet na dugme za verifikaciju i izabrao FOR NOT GAMBEL,

i onda mi je dozvolio da zavrsim verifikaciju, operater mi je procitao iznos, ja uneo i verifikovao.

Takodje mi je rekao da necu moci ni direktno sa racuna na poker sajt da uplacujem i isplacujem.

DA LI NEKO ZNA NESTO O OVOME !!!???

• 0

"It ain't how hard you can hit; it's about how hard you can GET hit, and keep moving forward, how much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done!"

#2 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4770 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 24 februar 2016 - 12:13

Rekao mi je da je od pre 10-ak dana ODLUKOM DRZAVE SRBIJE, BANKAMA NAMETNUTO DA NESMEJU DA IMAJU BILO KAKVU POVEZANOST SA KOCKARSKIM SAJTOVIMA

Taj zakon je na snazi vec godinama i banke su odavno bile u obavezi da blokiraju uplate koje nose sifru 'gambling'. Prava istina je da su nase banke bile nesposobne da to sprovedu u delo ... ili su se namerno pravile da su 'kao' nesposobne a nastavile da rade po starom, ubiruci profit od svake transakcije. I to specificno 2 banke: Raiffeisen cija je Visa Virtuon jos neko vreme radila (ali odavno vise ne radi) i Intesa cija je Visa Elektron evo sada takodje prestala da radi. Prakticno vise nema nacina da se uplati odavde na online gambling sajtove.

Ako se nesto stvarno desilo pre 10-ak dana, onda ih je neko iz aparata vlasti 'podsetio' na zakon koji je odavno na snazi i obavezu da ga sprovode.

• 0

#3 EL_GUAPO

EL_GUAPO

Bomb

• Members
  • 129 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 26-juni 10
  • LocationNis

Postavio 24 februar 2016 - 16:20

Rekao mi je da je od pre 10-ak dana ODLUKOM DRZAVE SRBIJE, BANKAMA NAMETNUTO DA NESMEJU DA IMAJU BILO KAKVU POVEZANOST SA KOCKARSKIM SAJTOVIMA

Taj zakon je na snazi vec godinama i banke su odavno bile u obavezi da blokiraju uplate koje nose sifru 'gambling'. Prava istina je da su nase banke bile nesposobne da to sprovedu u delo ... ili su se namerno pravile da su 'kao' nesposobne a nastavile da rade po starom, ubiruci profit od svake transakcije. I to specificno 2 banke: Raiffeisen cija je Visa Virtuon jos neko vreme radila (ali odavno vise ne radi) i Intesa cija je Visa Elektron evo sada takodje prestala da radi. Prakticno vise nema nacina da se uplati odavde na online gambling sajtove.

Ako se nesto stvarno desilo pre 10-ak dana, onda ih je neko iz aparata vlasti 'podsetio' na zakon koji je odavno na snazi i obavezu da ga sprovode.

Pa kako onda da uplacujemo na poker sajtove? :) :) :)

• 0

"It ain't how hard you can hit; it's about how hard you can GET hit, and keep moving forward, how much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done!"

#4 EL_GUAPO

EL_GUAPO

Bomb

• Members
  • 129 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 26-juni 10
  • LocationNis

Postavio 24 februar 2016 - 16:21

JEDNO BITNO PITANJE:

Ako isklikcemo da je sve NON Gambel, a ipak koristimo za gambel... jel mozemo imati neke pravne probleme , i uopste problenatiku generalno?

• 0

#5 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 24 februar 2016 - 20:06

Pa kako onda da uplacujemo na poker sajtove? :) :) :)

Pitas u temama predvidjenim za to da ti neko posalje, a zauzvrat mu posaljes PostNet-om/Uplatis kredit/das kes na ruke.

JEDNO BITNO PITANJE:

Ako isklikcemo da je sve NON Gambel, a ipak koristimo za gambel... jel mozemo imati neke pravne probleme , i uopste problenatiku generalno?

Nece ti dati Skrill da uplatis na poker/betting sajtove ako ovako uplatis tako da neces ni moci da dodjes do problema. E sad pojedini su ovako uplacene pare slali drugima na Skrill nalog pa onda kad bi te pare dobili nazad su uplacivali na te sajtove, iskreno nisam nikad ovako "prao" pare pa ne mogu da potvrdim ali mozda i dalje funkcionise

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#6 Proktus011

Proktus011

Shark!

• Members
  • 239 Članci:
  • 45 thanks
  • Joined 26-decembar 11

Postavio 24 februar 2016 - 21:19

I ja danas nisam uspeo da uplatim na pokerstars sa inteyine kartice a prekjuce sam mogao, onda probao da uplatim na betr at home i opet nece i na kraju mi je najteze palo sto nece ni na skril. Sada me plasi kako da ispllatim ako ubodem nesto

• 0

#7 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 25 februar 2016 - 01:37

Mislim da to nema veze sa isplatom... reiff. kad je zabranio uplatu na poker sajtove,isplata nikad nije bila problem

• 0
He who dares Wins!!!

#8 steva

steva

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 09-mart 13
  • LocationSubotica

Postavio 25 februar 2016 - 09:44

Pozdrav

Da li je neko probao sa Skrill non gambling da prebaci na Neteller?

• 0

#9 oxo

oxo

Novajlija

• Members
  • 3 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-februar 16

Postavio 25 februar 2016 - 13:18

Meni od juce nece da prihvati uplatu na pokerstars preko intesine visa internet kartice,iako je do sada sve funkcionisalo normalno.Pokusao sam da otvorim account na skrillu pa preko njega da uplacujem ali me nesto zajebalo prilikom verifikacije kartice kada je trebalo da upisem tacan iznos koji su mi digli sa racuna za verifikaciju (oko 2e) pa sada ne mogu da je verifikujem,a ne odgovaraju ni na mail.U svakom slucaju nebitno ako ne moze ni preko skrilla da se uplacuje.Pa dajte savet kako onda mi iz Srbije da uplacujemo na pokerstars

• 0

#10 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 25 februar 2016 - 15:43

Koliko znam.. intesa>skrill>poker soba i dalje funkcionise

• 0
He who dares Wins!!!

#11 Proktus011

Proktus011

Shark!

• Members
  • 239 Članci:
  • 45 thanks
  • Joined 26-decembar 11

Postavio 25 februar 2016 - 17:13

Meni ne dozvoljava Inteza da uplatim na Skril

• 0

#12 gvozd

gvozd

Fish?

• Members
  • 22 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 20-oktobar 07
  • LocationZrenjanin

Postavio 28 februar 2016 - 08:07

Da li je neko pokusao da uplati novac sa Intesinom visa internet karticom na druge sajtove (Party Poker, 888, ...)?

• 0
In Everyone, Young or Old,
Lives a Demon, Made of Gold!

#13 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 28 februar 2016 - 14:34

Pa na koju karticu onda mozemo pristupiti pokerstarsu kako da uplatimo ili da skudamo dobitak

• 0

#14 steve hitzic

steve hitzic

Maniac!

• V.I.P.
  • 1272 Članci:
  • 331 thanks
  • Joined 27-juni 10

Postavio 28 februar 2016 - 15:00

izgleda ćemo morati transakcije obavljati na "ja tebi - ti meni" način

• 0
copy-paste je najveci izum u istoriji covecanstva

#15 Dositej1

Dositej1

Bonus cleared!

• Members
  • 69 Članci:
  • 11 thanks
  • Joined 26-septembar 13

Postavio 28 februar 2016 - 18:03

Pa na koju karticu onda mozemo pristupiti pokerstarsu kako da uplatimo ili da skudamo dobitak

Probaj preko netelera on jos funkcionise.

I koliko sam ja razumeo cash out je i dalje moguc na karticu.

Ovaj članak je uredio Dositej1: 28 februar 2016 - 18:04

• 0