Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Banka Intesa internet kartica zabrana za gamble sajtove

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#16 realista73

realista73

Calling station?

• Members
  • 15 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 18-juli 12

Postavio 29 februar 2016 - 11:45

danas probao 

banca intesa   ----- skrill    NEFERCERA

bancaintesa -------stars     NEFERCERA

banca intesa -------nettleter   FERCERA

• 0

Zahvalili se 1 Član:
gvozd

#17 oxo

oxo

Novajlija

• Members
  • 3 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-februar 16

Postavio 29 februar 2016 - 15:55

Evo i ja probao.moze pokerstars preko netellera.Otvaranje accounta je brzo i jednostavno,jedino sto morate posle da posaljete neke skenirane dolumente ako hocete da vam se poveca limit na accountu.Mislim da je osnovni nekih 120e,a sa verifikacijom oko 20.000e koliko sam uspeo na brzinu da pogledam.Provizija na transfere je 1.90 %.Radi sve preko intensine visa internet kartice.Jedino obratite paznju kada na pokerstarsu ili bilo gde vec uplacujete novac, upisujete broj neteller kartice (ne vase bankovne kartice) i security ID koji dobijete na pocetku registracije na netelleru(obavezno ga negde sacuvajte).Pa ce ovo,nadam se, valjda da funkcionise neko vreme dok oni iz drzavne lutrije i NBS-a ne provale pa nam  i to zabrane.

Nisam neki strastveni kockar,igram vise iz hobija (sto se kaze vise gubim nego sto dobijam) ali ovo sto rade NBS i DLS koristeci monopol zarad nekoliko domacih kockarnica je zaista ponizavanje naroda.Valjda negde i u ustavu pise da svojim novcem mogu raspolagati kako ja hocu,a ne da mi neko odredjuje gde,kako i koliko smem da trosim sopstvene pare.

• 0

#18 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-juni 10
  • LocationIndjija

Postavio 29 februar 2016 - 21:54

Najbolje bi bilo da se ne pise po forumu da moze preko netellera da se uplacuje, da ne bi neki njihovi spijuni videli, pa da nam i to zabrane :D

• 0
Winners never quit and quitters never win!!!

#19 gvozd

gvozd

Fish?

• Members
  • 22 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 20-oktobar 07
  • LocationZrenjanin

Postavio 01 mart 2016 - 13:34

Da li neko ima iskustva u vezi sa pitanjem koliko je potrebno da novac legne sa Neteller-a na Intesinu Visa internet karticu (poker soba - neteller - Intesina kartica), ili je i dalje moguce ''skidati novac'' sa neke poker sobe direktno na karticu?

• 0
In Everyone, Young or Old,
Lives a Demon, Made of Gold!

#20 realista73

realista73

Calling station?

• Members
  • 15 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 18-juli 12

Postavio 01 mart 2016 - 15:41

izgleda da je zero bio u pravu. 

• 0

#21 MiaStefanovic

MiaStefanovic

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 08-septembar 15

Postavio 01 mart 2016 - 16:16

Jel su vec zabranili i uplatu na nettler ??
meni nece da uplati

• 0

#22 Djoleee

Djoleee

Maniac!

• Members
  • 1181 Članci:
  • 211 thanks
  • Joined 10-juli 11
  • LocationUnder the table

Postavio 02 mart 2016 - 10:05

Ovo i nisu tako lose vesti

Za neke od nas :rotflmao:

• 0

#23 krckamopomalo

krckamopomalo

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 02-decembar 15
  • LocationPIROTTT

Postavio 02 mart 2016 - 13:43

zavrnuo vucic cesmu? :D

• 1

#24 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 02 mart 2016 - 18:22

Moze sad neko da objasni kako da depositujemo, preko koje banke, probao sam i pise da ne moze preko intese i telenor banke. Jel moze aik banka (ako imaju neku visu za internet), ona mi najbliza.

Ajde neko ko nema problema sa uplatom da pomogne, preko koje banke, kartice... itd. :D

• 0

#25 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 02 mart 2016 - 18:24

Ovo i nisu tako lose vesti

Za neke od nas :rotflmao:

Sto nisu lose vesti za neke od vas?  :huh:

• 0

#26 ilijabg1

ilijabg1

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-mart 16

Postavio 02 mart 2016 - 20:58

Drustvo imam lika koji prebacuje sa svog poker naloga na pokerstarsu na vas, naplacuje 15 % od transakcije, tako da ko hoce nek se javi na ovu grupu

https://www.facebook..._homepage_panel
Ne postoje vise nacini da se u srbiji uplati depozit na bilo koji strani sajt....

• -2

#27 HanSolo

HanSolo

Bonus cleared!

• Members
  • 62 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 31-januar 16
  • LocationNis

Postavio 02 mart 2016 - 21:02

Drustvo imam lika koji prebacuje sa svog poker naloga na pokerstarsu na vas, naplacuje 15 % od transakcije, tako da ko hoce nek se javi na ovu grupu

Ne postoje vise nacini da se u srbiji uplati depozit na bilo koji strani sajt....

Kako moze onda cash out ako ne moze deposit? A i kako to da ne moze nikako da se uplati kad ide reklama na TV. Zasto bi Pokerstars placao reklamu u zemlji u kojoj ne moze da se igra. To je otprilike kao da reklamiras Lamborghini u Tanzaniji..

• 0

#28 nestor82

nestor82

Maniac!

• V.I.P.
  • 958 Članci:
  • 720 thanks
  • Joined 18-juni 11

Postavio 02 mart 2016 - 23:15

Dobar prvi post :D  Kako su ljudi preduzimljivi, cudo jedno... Ovo ne raditi nikako, 15 % je pljacka bukvalno. IMate dva foruma pa pitajte nekog da mu uplatite a on vam prebaci. Osim toga, i dalje moze da se uplati na neke sajtove iako kartice ne rade.

Kako moze onda cash out ako ne moze deposit? A i kako to da ne moze nikako da se uplati kad ide reklama na TV. Zasto bi Pokerstars placao reklamu u zemlji u kojoj ne moze da se igra. To je otprilike kao da reklamiras Lamborghini u Tanzaniji..

Isplata i uplata nisu nikako povezane. I procitaj nekad nesto na forumu pre nego sto otvoris nov temu. O svemu ovome se pisalo mnogo puta.

• 0

MOZDA ...SU ALIENS-I PRAVILI OVAJ RNG!

Zahvalili se 2 Članovi:
Rounder , Avatron

#29 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-juni 10
  • LocationIndjija

Postavio 03 mart 2016 - 01:26

15% od transakcije hahaahhaah. Kontam da prvo mi saljemo novac preko poste njemu, pa onda on nama uplacuje? :rotflmao:

• 0
Winners never quit and quitters never win!!!

Zahvalili se 1 Član:
Avatron

#30 makimozak

makimozak

Maniac!

• V.I.P.
  • 1132 Članci:
  • 448 thanks
  • Joined 07-avgust 08

Postavio 03 mart 2016 - 07:29

Tačno sam znao da će ovo da se pojavi, samo moja procena je bila 10%, ti ga malo pretera. I da, taj "lik" si ti.

Ovaj članak je uredio makimozak: 03 mart 2016 - 07:29

• 0
- Uistinu fascinantna! Očigledan je napor da se desakralizuje epistemiološki jaz između evropske ideologije i sekularizovane imaginacije. Ovakva kreacija podrazumeva profilaktičku simfoniju, minimalistički izvedenu, podrazumeva se.
- Pa da, podrazumeva se. Normalno da se podrazumeva.

Zahvalili se 1 Član:
Zeromaker