Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Pocetnik - uplate na pokerstars

neteller pokerstars poker uplate

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 sixgod2

sixgod2

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 19-februar 16
  • Location416

Postavio 15 maj 2016 - 00:19

Pozdrav,

1. Jel bolje da uzmem visa internet ili visa electron karticu?

2. Vidim da je pre neki mesec zabranjeno da se uplacuje pod gaming svrhom, na oba foruma vidim teme i neki kazu da rade uplate preko netellera a neki suprotno pa jel moze neko da potvrdi dal uplate preko netellera jos uvek rade ili ne? Ako ne, koji je najbolji nacin da se uplati na stars ako je moguce?

• 0

#2 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 15 maj 2016 - 18:35

ma i ja bih volio da neko detaljno objasni postupak kako danas u Srbiji je moguce igrati na pokerstarsu. preko koje banke se moze uplacivati i skidati novac

• 0

#3 aleksandar33

aleksandar33

Bonus cleared!

• Members
  • 52 Članci:
  • 8 thanks
  • Joined 10-maj 13

Postavio 16 maj 2016 - 11:16

Ja sam uplatio na ps pre ned dana na sledeci nacin: imam vizu internet intezinu karticu koja ti je vezana za devizni racun. Odes na sajt entropay i kreiras virtuelnu viza karticu koju povezes sa stvarnom vizom. Zatim od stvarne prebacis na virtuelnu ali ti se to naplacuje 5% od visine transakcije. Onda sa entropaya mozes na dosta sajtova, izmedju ostalih i na ps. E sad, pre nego sto to uradis, raspitaj se oko cashout-a, ima caka sa entropayom. Viza stvarna-viza virtuelna (entropay)-ps funkcionise na minimalnim depozitom. Ali obrnuti smer, ps-entropay-viza stvarna da bi funkcionisalo, tj.da bi "otkljucao" povratni proces, moras da napravis promet na entropayu 250$. Raspitaj se, ja sam uradio ovako jer cu kad radim cash-out verovatno da otvaram skrill ili netteler ili sta god bude trebalo. Nadam se da sam ti pojasnio, Pozdrav

• 0

Zahvalili se 1 Član:
sixgod2

#4 sixgod2

sixgod2

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 19-februar 16
  • Location416

Postavio 16 maj 2016 - 12:08

Ja sam uplatio na ps pre ned dana na sledeci nacin: imam vizu internet intezinu karticu koja ti je vezana za devizni racun. Odes na sajt entropay i kreiras virtuelnu viza karticu koju povezes sa stvarnom vizom. Zatim od stvarne prebacis na virtuelnu ali ti se to naplacuje 5% od visine transakcije. Onda sa entropaya mozes na dosta sajtova, izmedju ostalih i na ps. E sad, pre nego sto to uradis, raspitaj se oko cashout-a, ima caka sa entropayom. Viza stvarna-viza virtuelna (entropay)-ps funkcionise na minimalnim depozitom. Ali obrnuti smer, ps-entropay-viza stvarna da bi funkcionisalo, tj.da bi "otkljucao" povratni proces, moras da napravis promet na entropayu 250$. Raspitaj se, ja sam uradio ovako jer cu kad radim cash-out verovatno da otvaram skrill ili netteler ili sta god bude trebalo. Nadam se da sam ti pojasnio, Pozdrav

za entropay sam cuo uglavnom sve najgore, probaj da trazis na google "entropay reviews" "entropay twoplustwo" itd... puno ljudi ne moze da radi cash-out, kazu da je entorpay scam, prvo cu da probam neteller ako ne radi onda entropay

• 0

Zahvalili se 1 Član:
MiroslavMujdic

#5 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 16 maj 2016 - 15:16

za entropay sam cuo uglavnom sve najgore, probaj da trazis na google "entropay reviews" "entropay twoplustwo" itd... puno ljudi ne moze da radi cash-out, kazu da je entorpay scam, prvo cu da probam neteller ako ne radi onda entropay

• 0

#6 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 16 maj 2016 - 15:18

ok hvala ali cuo sam da neteller uzima 30 evra

• 0

#7 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 16 maj 2016 - 16:47

poz. sve je to nesigurno pod 1 neteller u srbiji nefukcionise. pod 2 preko nijedne banke u srbiji ne mozes podici bilo koje pare zakon ne da pod 3 da li skill vukcionise u Srbiji i da l se moze skinuti na bakoma tima unasoj zemlji sa skril kartice  e to ako moze eko da nam odgovori  hvala

• -1

#8 aleksandar33

aleksandar33

Bonus cleared!

• Members
  • 52 Članci:
  • 8 thanks
  • Joined 10-maj 13

Postavio 16 maj 2016 - 21:27

Ja sam i rekao da ne znam kako ide cashout sa entropayom. Meni je samo trebalo da ubacim na ps pare, a za podizanje cemo vec naci nacina ako se napravi nesto...

• 0

Zahvalili se 1 Član:
sixgod2

#9 dejan7bg

dejan7bg

Shark!

• Members
  • 394 Članci:
  • 184 thanks
  • Joined 21-septembar 10

Postavio 17 maj 2016 - 06:01

Imate sve lepo u drugim temama napisano a otvarate novu i unosite zabunu za nekog novog igrača koji hoće da uplati. Ništa skoro nije tačno što pišete a ti Miroslav Mujdić em si mnogo nepismen u zadnjem postu em širiš dezinformacije u zadnja 2 posta kao da nešto znaš a pre 2 dana si i sam pitao kako se novac uplaćuje !!

Naravno da je bolja Visa Electron ( Intezina ofc, druge banke slabo rade ) a poenta je sa njom uplatiti prvi put na Neteller pa na poker sajtove. Neteller radi odlično i uplata i isplata, naručite Net+ plastičnu karticu ( 10 Evra ) zbog skidanja sa bankomata, fee je sada pao ( tj. od danas, 17 maja ) na 1.75% fiksno za skidanje sa ATM-a.

Ja sam sve ovo odradio glatko za par dana ( mora da se verifikuje račun na Netelleru sa skenom lične ) a Net+ kartica mi je stigla za 10-12 dana, max. je 21 dan. Da ne kažem da mi ni FT ni PS nisu tražili baš nikakav dokument ni za uplatu ni za isplatu ( ??  :) , doduše ja sam tamo od 2008-09 ali nikada nisam uplaćivao, pravio sam pare od freeroll-ova pa igrao MTT ). Sve ide ( upl-ispl ) bukvalno za par sekundi sa sajta na Neteller i obratno.

• 1

Zahvalili se 1 Član:
sixgod2

#10 MiroslavMujdic

MiroslavMujdic

Calling station?

• Members
  • 16 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 05-april 15

Postavio 17 maj 2016 - 10:10

ok druze, ali nisam ja kriv za dezinformacije meni tako receno,,,,. a za intezu kod mene u gradu prave se ludi i kazu da ne moze.sto se tice netellera si u pravu nadam se da cu za 10 do 15 dana dobiti kerticu ....nadam se da ce biti sve ok ...a tebi puno hvala za trud da nam pomognes poz

• 1

#11 dejan7bg

dejan7bg

Shark!

• Members
  • 394 Članci:
  • 184 thanks
  • Joined 21-septembar 10

Postavio 17 maj 2016 - 11:41

Ako misliš na radnike iz banke, nemaš ti ništa sa njima da pričaš, a još gore da im objašnjavaš šta i kako. Samo tražiš Vizu Elektron i otvoriš devizni račun, on je odmah funkcionalan ali treba 7-10 radnih dana da ti izrade karticu i još 24 časa kada ti je uruče da postane aktivna ( imam utisak da brže prave karticu ako odmah uplatiš neke pare na devizni, ja uplatio 4-5 dan i odmah me sutradan obavestili da dođem i podignem karticu :)  ). Ako imaš dinare ne kupuj devize u Intezi, najgori kurs, čista pljačka.

Takođe, ja sam tražio da mi devizni ima obe valute, i USD i EUR a Neteller sam u USD, mnogi drugi igrači imaju Skril u USD a Neteler u EUR. Ako staviš Neteler u USD onda bolje da promeniš ili kupiš ovde USD pa uplatiš viza- Neteler jer ja uplatih u EUR i zakačiše me solidno na konverziji ( Neteler ).

Takođe kada uplaćujete na Vizu pa Neteler uplatite na Vizu oko 10% više od onoga koliko hoćete da uplatite na sajt. Recimo ako hoćete 100$ Neteler će skinuti sebi fee jedno 3-4% ( zaboravio sam sada ) a Inteza skida sebi 6% kao rezervaciju ( osiguranje ) zbog promena kursa pa vraćaju mnooooogo posle kada proknjiže uplatu, znam da sam gledao 15 dana i ništa nije bilo vraćeno i tek kasnije kada sam i zaboravio vidim vratili mi tih 6%.

• 2

Zahvalili se 2 Članovi:
sixgod2 , Jevrem

#12 MarkoSRBa

MarkoSRBa

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 08-novembar 16

Postavio 08 novembar 2016 - 03:50

Ako misliš na radnike iz banke, nemaš ti ništa sa njima da pričaš, a još gore da im objašnjavaš šta i kako. Samo tražiš Vizu Elektron i otvoriš devizni račun, on je odmah funkcionalan ali treba 7-10 radnih dana da ti izrade karticu i još 24 časa kada ti je uruče da postane aktivna ( imam utisak da brže prave karticu ako odmah uplatiš neke pare na devizni, ja uplatio 4-5 dan i odmah me sutradan obavestili da dođem i podignem karticu :) ). Ako imaš dinare ne kupuj devize u Intezi, najgori kurs, čista pljačka.
Takođe, ja sam tražio da mi devizni ima obe valute, i USD i EUR a Neteller sam u USD, mnogi drugi igrači imaju Skril u USD a Neteler u EUR. Ako staviš Neteler u USD onda bolje da promeniš ili kupiš ovde USD pa uplatiš viza- Neteler jer ja uplatih u EUR i zakačiše me solidno na konverziji ( Neteler ).
Takođe kada uplaćujete na Vizu pa Neteler uplatite na Vizu oko 10% više od onoga koliko hoćete da uplatite na sajt. Recimo ako hoćete 100$ Neteler će skinuti sebi fee jedno 3-4% ( zaboravio sam sada ) a Inteza skida sebi 6% kao rezervaciju ( osiguranje ) zbog promena kursa pa vraćaju mnooooogo posle kada proknjiže uplatu, znam da sam gledao 15 dana i ništa nije bilo vraćeno i tek kasnije kada sam i zaboravio vidim vratili mi tih 6%.

Pozdrav, hvala na odgovoru i ako ja licno nisam postavio pitanje :) Evo i ja planiram danaa sutra da uplatim na PS Nekih 30-40$ pa me zanima kada budem sa netellera povlacio pare na karticu svoju visa elektron da li je to moguce?Jer vidim da se pominje neteller kartica,da li je neophodna?Stvarno ne bih da je narucujem ako ne mora, tj.ako moze s netellera na moja banca intesa visa karticu banke intese i lepo dignem pare. Hvala unapred!
  • 0

#13 djehenghizz@gmail.com

djehenghizz@gmail.com

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 10-novembar 16

Postavio 10 novembar 2016 - 00:42

Da li je neko uplacivao preko telenor banke, i ako jeste, kolika je provizija? Hocu da uplatim novac na PS pa nisam bas siguran da li moze preko telenorove kartice.

• 0

#14 crazy engineer

crazy engineer

Novajlija

• Members
  • 7 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 23-oktobar 10

Postavio 07 decembar 2016 - 16:33

Ne moze preko telenor banke. Probao jos pre dve godine a i zvao sam ih i potvrdili mi da kartica ne radi za gambling sajtove.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: neteller, pokerstars, poker, uplate