Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Fee za prebacivanje sa Starsa na Skrill

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 09 septembar 2016 - 17:19

Pozdrav svima...skrill mi je u eurima..starsi u $,kad hocu withdraw sa starsa na skrill ,prvo na starsu konvertujem lovu u euro, pa odatle withdraw na skrill ali vidim uvek mi skinu neki % pri prebacivanju i juce skidao tipa 182e sa starsa na skrill...leglo 172e  ..10e uzeli..drugar kaze da njemu ne skidaju, ispada 5e mi skinu pri konverziji na starsu i 5e kad sibnem na skrill jer i u mailu mi pise da sam skinuo e a u zagradi kol je to $ pa ako zna neko jel pogresno nesto radim, i ako moze mi kaze sta..hvala unapred

• 0
He who dares Wins!!!

#2 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-juni 10
  • LocationIndjija

Postavio 10 septembar 2016 - 01:29

Najbolje da kontaktiras Stars support.

• 0
Winners never quit and quitters never win!!!

#3 MArkoLOC

MArkoLOC

Rock

• Members
  • 97 Članci:
  • 110 thanks
  • Joined 24-april 08

Postavio 10 septembar 2016 - 09:50

Obrati paznju kad skidas Eure koje si konvertovao u poslednjem prozoru koji ti se otvara kad ides na withdraw u nekim slucajevima trebas ponovo da promenis iz $ u € meni se desavalo. 

• 0

#4 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 10 septembar 2016 - 10:10

Da..kad treba da odaberem nacin skidanja i u desnom prozoru ima padajuci meni USD i kao ima i euro ali meni samo i striktno USD moze,ne daje mi euro kao opciju uopste..cak i ako prvo iz $ u E pretvorim pa krenem da skidam ili odma sa $ krenem na euro skrill.. stavljao i da mi je euro preffered i isto sve

• 0
He who dares Wins!!!

#5 MArkoLOC

MArkoLOC

Rock

• Members
  • 97 Članci:
  • 110 thanks
  • Joined 24-april 08

Postavio 10 septembar 2016 - 14:21

Ne znam stvarno sta moze da bude u tom slucaju, ipak vidi da kontaktiras support onda.

• 0

#6 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 12 septembar 2016 - 11:43

Poslao im mail,porvi put kad sam depozitovao na stars to je bilo u $ i ostalo zapamceno tako...morao obrisem to i onda se pojavila i opcija euri

• 0
He who dares Wins!!!