Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 1 Glasovi

Skrill prepaid master card prestaje da radi u Srbiji

• Please log in to reply
110 replies to this topic

#1 morph1

morph1

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 04-februar 07
  • LocationSRBIJA/Novi Sad

Postavio 23 novembar 2016 - 16:57

Upravo sam procitao email od Skrilla da njihov prepaid master card,od 25. novembra  vise nece raditi u Srbiji... navodno account i sve ostalo ce raditi normalno, ali vise parice necemo moci da dizemo sa bankomata.

Malo sam googlao i vidim da isto se desava i sa Neteller-om... izlaze iz vise od 100 zemalja 

Da li neko ima dobru alternativu za njihov master card ili smo osudjeni na domace banke i mogucu hajku dragog nam drzavnog aparata ?  :tease:

• 0
pokerholicar :P

#2 KaroAs

KaroAs

Bomb

• Members
  • 150 Članci:
  • 17 thanks
  • Joined 20-septembar 10

Postavio 23 novembar 2016 - 19:15

Upravo sam procitao email od Skrilla da njihov prepaid master card,od 25. novembra  vise nece raditi u Srbiji... navodno account i sve ostalo ce raditi normalno, ali vise parice necemo moci da dizemo sa bankomata.

Malo sam googlao i vidim da isto se desava i sa Neteller-om... izlaze iz vise od 100 zemalja 

Da li neko ima dobru alternativu za njihov master card ili smo osudjeni na domace banke i mogucu hajku dragog nam drzavnog aparata ?  :tease:

I ja sam dobio istu poruku! A sta TACNO znaci ono "nece raditi u Srbiji?"  Ok...nece se izdavati nove kartice, nece se moci podizati gotovina sa bankomata u Srbiji...a posto moja postojeca SkrillMasterCard kartica istice tek za oko tri godine,  MOZDA je mogu koristiti u INOSTRANTSTVU...recimo, u susednoj Madjarskoj ili Hrvatskoj za podizanje love sa bankomata, ili za placanje racuna???

• 0

#3 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 24 novembar 2016 - 20:34

Ono sto je dobro u ovoj losoj vesti, da trenutno podizanje para sa bankomata prolazi kao placanje na POS terminalu. Znaci nema provizije i dnevni limit je iznad 250e odnosno 1000e koliko je za placanje na POS. Ja jutros podigo 30000 a sada 80000 na Telenor bankomatu. Tako da ko jos ima kintu moze da iskoristi ovu povoljnost

• 0
...drugi, ali malobrojni (1%),kao zvezde su, krecu se utvrdjenom putanjom, do njih ne dopiru nikakvi vetrovi, oni u sebi nose svoj zakon i svoj put.

Zahvalili se 1 Član:
morph1

#4 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4769 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-mart 08
  • LocationBeograd

Postavio 25 novembar 2016 - 23:03

Isto i za Neteller (isti gazda). Racuni ce raditi i dalje, samo se ukidaju kartice ... za sada. Znaci ubuduce, kada ovo stupi na snagu, skidanje para ce biti kao nekada: narucis wire, cekas 10ak dana, korespondentske banke ti se ugrade muski na ime konverzija ... (jel postoji jos uvek ona izjava?) ... taman kad su se svi razmazili i navikli na kartice. Ovo je k'o ona jevrejska kletva "dabogda imao pa nemao".

• 0

#5 SavoTheSrb

SavoTheSrb

Shark!

• Members
  • 358 Članci:
  • 94 thanks
  • Joined 26-avgust 12

Postavio 26 novembar 2016 - 13:20

Nisam razumeo njihovvu poruklu u potpunosti. Ne mogu karticu ni u radnjama da provlacim ?

• 0

#6 KaroAs

KaroAs

Bomb

• Members
  • 150 Članci:
  • 17 thanks
  • Joined 20-septembar 10

Postavio 26 novembar 2016 - 16:38

Isto i za Neteller (isti gazda). Racuni ce raditi i dalje, samo se ukidaju kartice ... za sada. Znaci ubuduce, kada ovo stupi na snagu, skidanje para ce biti kao nekada: narucis wire, cekas 10ak dana, korespondentske banke ti se ugrade muski na ime konverzija ... (jel postoji jos uvek ona izjava?) ... taman kad su se svi razmazili i navikli na kartice. Ovo je k'o ona jevrejska kletva "dabogda imao pa nemao".

Prvo da ti  (in)direktno odgovorim na pitanje koje si postavio, t.j. :  "jel postoji jos uvek ona izjava?"  Naime, drugar je pre skoro godinu pokusao da digne pare preko banke, i osoblje banke nije bilo nesto narocito odusevljeno njegovom izjavom tipa "te pare sam zaradio kao web dizajner, majke mi!"  nego su trazili i nekakav OPIPLJIV dokaz tipa ugovor, profaktura itd...itd.  Mislim da su ga taj put nekako propustili, uz napomenu da sledeci put obavezno ponese i dokumentaciju!   Ok...mozda je covek bas imao peh i naleteo na sluzbenicu koja je preterano revnosna....ipak, nije lose da prilikom odlaska u banku, za svaki slucaj budemo spremni na izvesne "neprijatnosti"...eventualno, da imamo spremljenu pricu kojom cemo nacisto ubiti u pojam sluzbenike banke, u stilu: "Zaova od moje babine jetrve ima unuku cija je  plava kosa ukrasena predivnim narandzastim masnama sa zelenim tufnicama, i kada je poslednji put boravila u Srbiji, ja sam joj pozajmio X dolara koje mi ona sada, postepeno i bez zurbe, polako vraca!"

Inace, zaista sam iznenadjen da je SkrillMastercard  ukinut u roku od dva dana! To je krajnje nepristojan rok! Nekako osecam da bismo mogli  (barem do 31.decembra ove godine) u inostranstvu dizati pare sa bankomata.  Ako je neko to bude uspeo, neka obavezno javi forumasima!

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#7 straxx

straxx

Novajlija

• Members
  • 8 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-avgust 11

Postavio 26 novembar 2016 - 18:16

Ljudi da li je bolje direktno sa pokerstarsa uraditi wire transfer ili prvo neteller pa onda banka? S obzirom da je 10.5e fee, a na starsu je dzabe

• 0

#8 netto

netto

Nije fish!

• Members
  • 35 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 13-oktobar 14

Postavio 27 novembar 2016 - 15:03

Ne vidim sta se dobija time sto se uvodi taj posrednik u ovakvoj situaciji.
Niti mislim da iko kontrolise odakle je stiglo, niti mislim da bi u slucaju da neko pocne da kontrolise ista znacilo to sto tamo pise da je uplatilac neteller, a ne stars...

I ako budes na kraju dizao sa starsa direktno, javi bas koliko si povukao, a koliko je stiglo...
  • 0

#9 h34dhunt3r

h34dhunt3r

Bomb

• Members
  • 186 Članci:
  • 28 thanks
  • Joined 14-septembar 10

Postavio 27 novembar 2016 - 15:06

I sta kazete, sad kad su nam ovo ukinuli, koja je najbolja opcija? Ima li neko ko je do sada podizao pare na neki drugi nacin, osim Skrill karticom, i kakva su iskustva?

Da li da dizemo direktno sa poker soba ili sa Skrilla pa na racun? Milion pitanja bih imao ali necu da smaram..

Konkretno, sta nam je ciniti? :)

Ovaj članak je uredio h34dhunt3r: 27 novembar 2016 - 15:09

• 0

#10 CloningAA

CloningAA

Shark!

• Members
  • 407 Članci:
  • 101 thanks
  • Joined 28-juni 08
  • LocationNis/Serbia

Postavio 27 novembar 2016 - 15:55

Da li je neko direktno povlačio sa PS na banku? Vidim postoji mogućnost.

Sent from my iPad using Tapatalk
  • 0
...drugi, ali malobrojni (1%),kao zvezde su, krecu se utvrdjenom putanjom, do njih ne dopiru nikakvi vetrovi, oni u sebi nose svoj zakon i svoj put.

#11 straxx

straxx

Novajlija

• Members
  • 8 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-avgust 11

Postavio 27 novembar 2016 - 18:19

Sad gledam iz telenor banke onaj dokument za osnov priliva i dobitci od igara na srecu su istom kosu kao pomoc i alimentacije. Ja nigde nemam devizni racun sutra cu najverovatnije kod njih da napravim.

• 0

#12 Micke

Micke

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 02-juli 07
  • LocationBeograd

Postavio 27 novembar 2016 - 21:38

Moze da se skida na telenor banku?

• 0
He who dares Wins!!!

#13 straxx

straxx

Novajlija

• Members
  • 8 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-avgust 11

Postavio 27 novembar 2016 - 22:04

Nemam pojma sutra cu ici  da se raspitam kolike su provizije i ostalo, ali ako imaju kao osnov priliva igre na srecu onda bi trebalo da moze.

Ovaj članak je uredio straxx: 27 novembar 2016 - 22:05

• 0

#14 h34dhunt3r

h34dhunt3r

Bomb

• Members
  • 186 Članci:
  • 28 thanks
  • Joined 14-septembar 10

Postavio 28 novembar 2016 - 00:46

Citam malo forume i stranice ovih dana i vidim da dosta ljudi, pogotovu freelancera, prelazi na Payoneer. Cak i postoji mogucnost da se poveze sa Skrill nalogom. Moze da se naruci kartica, kao sto je moglo i na Skrill-u. 25$ godisnje. Sta mislite o ovome?

• 0

#15 SavoTheSrb

SavoTheSrb

Shark!

• Members
  • 358 Članci:
  • 94 thanks
  • Joined 26-avgust 12

Postavio 28 novembar 2016 - 19:53

Vidim da neteller nudi povlacenje para na devizni racun, nakon verifikacije istog. To bi bilo idealno resenje, PS-neteller-racun electron kartice u intesi. Je l neko probao?

• 0