Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Otvaranje racuna u banci, i internet kartice

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 28 decembar 2016 - 19:20

Pozdrav!
Od pre 3 dana sam punoletan. Hocu da otvorim karticu u banci na svoje ime, pa ako neko od iskusnijih clanova moze da kaze u kojoj je najbolje otvoriti. Cuo sam da skrill ne registruje nove korisnike iz Srbije. Da li da koristim Skrill, Neteller ili neku drugu karticu? Koja je najbolja soba za heads-up?
  • 0

#2 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 29 decembar 2016 - 12:14

1) U Intesi jer ti je besplatno i otvaranje deviznog i odrzavanje Visa Electron koju mozes da narucis a vezana je za njega.

2) Nisam cuo da ne prima nove korisnike ali to ne znaci da nije istina :)

3) Ne znam dal mislis na karticu ili nalog, ako je kartica onda ne mozes da dobijes ni Skrill ni Neteller od 25-og Novembra jer su ukinuti za zemlje van SEPA (EU + jos neke zemlje) a ako mislis na nalog onda ti je manje vise svejedno jer ih drzi ista firma i izjednacila je vec mnogo uslova na njima. Tako da ako imas nekog prijatelja/rodjaka u EU otvori preko njih nalog, a ako nemas mozda ecoPayz funkcionise ali je nemam pa ne znam detalje.

4) ZA HU nisam strucnjak ali on ti je odavno mrtav. Od vecih soba na Starsima je ostao samo u Zoom varijanti na nl50+ stolovima, 888 ga je skroz ukinuo, party nl50+, na MicroGaming nl10+ ali su svi stolovi Blaze (isto sto i zoom) ili anonimni. Jedino na iPoker sobama imaju i mikro limiti ali za tamo moras nadjes dobrog agenta da bi imao veci RB jer pored svih botova tesko da ces biti u plusu od igre

• 0

#3 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 30 decembar 2016 - 15:23

Hvala na odgovoru, inace mislio sam na HU Sng, planiram da krenem od 3.5$ na poekrstarsu kad budem uradio deposit. Sutra otvaram racun u banci
  • 0

#4 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 30 decembar 2016 - 18:06

A za koju valutu vezati racun u banci, a za koju internet nalog na skrillu ili netelleru
  • 0

#5 aleator

aleator

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-januar 17

Postavio 25 januar 2017 - 18:51

Poker stars vise ne podrzava Visu elektron i Telenor banku...

• -1

#6 sixgod2

sixgod2

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 19-februar 16
  • Location416

Postavio 27 januar 2017 - 13:51

Poker stars vise ne podrzava Visu elektron i Telenor banku...

Nije istina, nemoj da siris dezinformacije

• 0

#7 netto

netto

Nije fish!

• Members
  • 36 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 13-oktobar 14

Postavio 27 januar 2017 - 16:54

@sixgod2
Pa, pokerstars sam izbacuje poruku da telenor i intesa uplate vise nisu omogucene.

Na sta mislis kada kazes da nije istina? (Doduse, on nije napisao intesa, nego visa electron...mada ne znam ni da je moguce iz bilo koje druge banke...)

Ovaj članak je uredio netto: 27 januar 2017 - 17:01

• 0

#8 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 28 januar 2017 - 16:22

Pozdrav, da li može neko ovde ili u privatnoj poruci da mi detaljnije objasni kako funkcioniše uplata Paypal>Neteller>PS i obratno? Imam intesinu visa electron karticu.

• 0

#9 Rustrock

Rustrock

Novajlija

• Members
  • 3 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 29-decembar 16

Postavio 01 mart 2017 - 16:40

Pozdrav, da li može neko ovde ili u privatnoj poruci da mi detaljnije objasni kako funkcioniše uplata Paypal>Neteller>PS i obratno? Imam intesinu visa electron karticu.

Poznajem grupu koja često izmenjiva Paypal > Skrill < PS > i tako dalje. Šalji mi poruku ako zeliš za više detajla

• 0