Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Podizanje Novca

isplata banke poker intesa primanja problem

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 blenta

blenta

Calling station?

• Members
  • 11 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 11-mart 11
  • LocationPancevo

Postavio 03 mart 2017 - 14:56

Pozdrav ljudi, Imam problem pa da vidim dal je neko imao slicnih iskustava. 

Ceo zivot igram poker i radim redovne mesecne isplate.

Do sada sam podizao novac na visa elektron karticu intese, direktno sa pokerstarsa i 888, poslednje 3 godine uglavnom 888. Nisu neke velike sume tako da se ne plasim nesto poreza ali su redovna primanja.

Problem mi je nastao pocetkom ove godine kada mi je istekla kartica, tako da sam uzeo novu, ali nisam mogao da uradim uplatu kao i svi koje ova drzava zeza. Otvorio netteler, uplatio novac, prebacio na 888 bez ikakvih problema. Vratio zeljenu sumu na netteler i moje muke pocinju kad pokusavam da prebacim novac sa netellera u banku , bank transferom, tj bank wire, posto trenutno samo to imaju, gde mi traze bank statement, (tj predpostavljam da je to izvod banke za neki mesec, koji dobijam). Problem je sto Iban broj koji upisujem u odgovarajuca polja kad trazim isplatu je duzi od broja racuna koji stoji na izvodu banke, i to je netelleru razlog sto mi odbija isplatu. 

Da li je neko imao slicnih iskustava sa intezomi netellerom, i ako neko zna koje je resenje. Hvala 

• 0

#2 SavoTheSrb

SavoTheSrb

Shark!

• Members
  • 358 Članci:
  • 94 thanks
  • Joined 26-avgust 12

Postavio 03 mart 2017 - 23:15

Isti problem sam imao i odustao od nettelera. Prebaci novac na stars i radi cashout na direct bank transfer na taj racun u intesi. Traze samo nekoliko podataka i dobijes pare za 2-3 dana na intesin racun gde ti samo nasa banka naplati naplati neku smesnu proviziju.. Taj direct transfer moze i sa 888, ali ja nisam radio pa ne mogu da ti kazem 100%

• 0

#3 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 15 maj 2017 - 14:04

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, interesuje me sledeca stvar.

Imam Intesinu internet karticu , i na nju normalno radim withdraw sa 888. Ona istice sledeceg meseca, a sa novom koju budem dobio pretpostavljam da necu moci da radim withdraw jer moram  sa nje prethodno da izvrsim barem jedan deposit na 888, a kao sto je poznato, to je nama iz Srbije onemoguceno. Sta mi je ciniti? Da li da povucem ovo sto sad imam na balansu da mi ne ostane zarobljeno? Na 888 imam samo opciju za povlacenje na Intesinu karticu,  nemam direct bank transfer.

.

Ovaj članak je uredio Dopen: 15 maj 2017 - 14:06

• 0

#4 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 16 maj 2017 - 00:55

I ja sam imao taj problem sa netellerom... taj bank statemant koji traze to nije mesecni izvod transakcija iz banke. Ja sam otisao u intesu i trazio izvod koji treba da sadrzi adresu, ime, prezime, iban, swift itd... i kada sam im to poslao prihvatili su
  • 0

#5 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 16 maj 2017 - 00:56

@Dopen otvori neteller, pa preko njega uplacuj i isplacuj pare sa poker soba
  • 0

#6 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 16 maj 2017 - 14:42

Recimo da sad otvorim Neteller gambling account. Da bi mi se pojavio Neteller kao withdraw opcija na 888, treba pretpostavljam prvo sa njega da uradim makar jedan deposit na 888. Medjutim, kako prethodno da prebacim novac sa mog racuna u Intesi na taj Neteller gambling racun? Zar nije to blokirano za nas iz Srbije?

Ovaj članak je uredio Dopen: 16 maj 2017 - 14:43

• 0

#7 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 16 maj 2017 - 23:40

Nije, mozes slobodno da ulatis sa deviznog na neteller, pa sa netellera na sobu, i kad dizes obrnuto bez ikakvih problema.
I ne moras da stavljas gambling, ja sam stavio non-gambling i nisu mi pravili problem
  • 0

#8 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 17 maj 2017 - 22:20

Jos me samo interesuje, kad budem povlacio na Netellera na devizni, da li moram da imam klasicni devizni, znaci sa swiftom i ibanom, ili moze i ovaj od internet kartice (mislim da on nema swift i iban)?

• 0

#9 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 17 maj 2017 - 23:50

Na 888 imas opciju za isplatu wire transfer sa njom mozes isplatis direktno na racun, to ti je i bolja opcija nego na karticu jer ti ne konvertuje u evre pa samim tim nema ni provizije za to vec samo moze zapadne provizija posrednicke banke

• 0

#10 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 18 maj 2017 - 08:59

U okviru withdrawal nemam opciju wire transfer, imam samo ponudjenu Intesinu internet karticu, verovatno jer sam jedino sa nje imao uplatu na 888 (uplata je bila pre skoro dve godine, kada je jos uvek moglo da se uplacuje sa nasih kartica direktno na poker sobe). Sledeceg meseca mi ta kartica istice, i to je sad problem, jer ne verujem da cu moci direktno da povlacim na novu karticu koju mi budu izdali iz Intese.

• 0

#11 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 19 maj 2017 - 11:54

Verovatno su ti ukinuli tu opciju jer nisi dugo depozitovao, obicno sobe ukidaju isplate na nacin sa kog nije bilo depozita pola godine ili godinu zavisno od sobe do sobe.

Najbolje ti jeste da otvoris Skrill/Neteller ili oba i zavrsis verifikaciju na svoj devizni. Sa Skrill-a znam da ne bi prosla prosla uplata na sobu ako je na njega uplaceno kao non-gambling (ali mozes pitas ovde da ti neko posalje $ u zamenu za kes ili posaljes svoje $ pa kad ti se posalju nazad $ bi isto trebalo da radi) a Neteller ne koristim pa nisam siguran, ali sigurno prolazi ako imas oba pa uplatis na jedan od ova dva, pa sa njega na drugi i onda na sobu.

Kad odradis depozit na sobu trebalo bi dobijes i wire transfer opciju za taj devizni na koji ti je verifikovan Skrill/Neteller, pa da profit na taj nacin isplacujes jer ti je jeftinije nego preko ova dva. Samo pre depozita i isteka kartice ja bih isplatio sve pare sa sobe na tu karticu sto ti istice jer verovatno ti nece dati da ih isplatis na drugi nacin

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Dopen

#12 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 19 maj 2017 - 12:28

S obzirom na pozitivno iskustvo clana milos98 sa Netellerom iz posta iznad, to ce mi biti izbor u odnosu na Skrill.

OK, hvala vam na korisnim savetima. Pozdrav.

.

• 0

#13 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 19 juli 2017 - 13:36

Evo apdejta mog slucaja. Do pre neki dan mi je i dalje bila ponudjena internet kartica za withdraw, iako je istekla proslog meseca. Reko', ajd da probam da povucem na nju da vidim sta ce da se desi (inace, neki dan pre toga sam u Intesi podigao novu internet karticu umesto ove istekle). Danas dobijam mail od 888 da nije prosla isplata, i da su mi vracena sredstva na 888 balans. Medjutim, dobra stvar je sto mi se sad za withdraw pojavio wire transfer. Ne znam otkud to, posto sam jedinu uplatu na 888 imao sa internet kartice, znaci nikad nisam radio uplatu preko wire transfera. Ostaje mi jos da probam da povucem preko wire transfera  na klasican devizni koji takodje imam u Intesi. Bice dobro ako prodje, jer to mi je i bio glavni cilj, da mi se pojavi wire transfer kao opcija za withdraw, da ne moram da radim akrobacije sa Netellerom.

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Avatron

#14 Dzoni007

Dzoni007

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 04-avgust 17

Postavio 04 avgust 2017 - 18:37

Imam neke pare zarobljene na Netelleru i sad na osnovu vasih odg sam bio danas do banke da trazim taj izvod sa Iban i SWIFT kodom. E sad, meni je sluzbenica kad sam joj rekao sta mi treba istampala jedan obican papir sa tim podacima, mojom adresom itd ali meni to uopste ne lici na izvod. Jel moze neki hint kako taj izvod treba da izgleda ? 

• 0

#15 Dopen

Dopen

Calling station?

• Members
  • 10 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 22-septembar 15

Postavio 04 avgust 2017 - 19:49

Obican A4 papir. Npr u Intesi Beograd  je swift uvek  DBDBRSBG, dok za IBAN svaka osoba ima svoj broj. Taj broj ima nekih 20 cifara. Trazi na google    banka instrukcije srbija    pa idi na slike. Tu imas primere tog papira za razne banke u Srbiji.

.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: isplata, banke, poker, intesa, primanja, problem