Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

poker stars uplata preko nettelera

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 dachanp

dachanp

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 29-maj 17

Postavio 29 maj 2017 - 16:47

Pozdrav svima

Imam jedan problem koji do sad nisam imao.

Uplacivao sam na pokerstars preko nettelera, sad sam prebacio sa kartice na netteler racun i imam 15eura, ali kada ocu da uplatim na pokerstars prvo mi izbaci da proverim da li imam dovoljno sredstava za kockanje na netteler racunu, pa kad uplatim izbaci mi da je odbijeno jer nemam dovoljno sredstava za kockanje, ili nekad da mi je pogresna sifra. Probavao sam hiljadu puta, ne moguce da mi je pogresna sifra, a od ovih 15 sam pokusavao 10 da uplatim i nije moglo. Jel zna neko o cemu je rec? hvala puno unapred

• 0

#2 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 30 maj 2017 - 10:35

Nemam Neteller ali na Skrillu se to desava kad se pare uplate kao non-gambling i onda poker sobe i kladionice ne vide te novce na Skrillu. Posto i Skrill i Neteller drzi ista firma u tome ti je verovatno problem
  • 0

#3 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 02 juni 2017 - 17:49

Moj problem je to što Neteller neće da prihvati gambling uplatu, dok non-gambling hoće. Jel postoji rešenje za to?

• 0

#4 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 03 juni 2017 - 15:16

Uplati kao non-gambling na Skrill pa sa njega na Neteller i onda na sobu, trebalo bi da ovo i dalje funkcionise, ili plati nekom da ti posalje novce na Neteller

• 1

#5 beara1

beara1

Novajlija

• Members
  • 5 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-mart 13

Postavio 10 juni 2017 - 13:11

Funcionisu li isplate sa PS i kako?
  • 0

#6 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 29 juni 2017 - 16:33

Pozdrav ljudi! Imam problem prilikom isplate sa Netellera na Visa electron karticu. Naime, piše da je withdrawal odbijen. Kapiram da je to zato što sam ukucao pogrešne podatke, pa me zanima, ako ima nekog ko je skidao novac na Intesinu karticu, kako tačno funkcioniše. Tj. šta treba da se stavi pod ''Bank account currency'', koje ime banke i grad se upisuju ( pošto mi na papiru iz banke piše i beogradska, ali i adresa glavne banke) i šta tačno podrazumevaju pod ''bank statement''? Hvala unapred!

• 0

#7 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 30 juni 2017 - 09:16

Pre nesto manje od godinu dana su na Skrillu blokirali isplate na Visu, verovatno su isto odradili i na Netelleru. Mozes jedino direktno na bankarski racun koji ti je vezan za tu karticu, ili sa sobe da isplatis na taj racun i zaobidjes Neteller. Ovo drugo ti izadje svakako jeftinije

• 0

#8 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 30 juni 2017 - 12:33

Aha, hvala. To je wire transfer jel? Pa da li onda banka pravi problem ako se direktno skine sa sobe, pošto jelte piše odakle je novac?

• 0

#9 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 01 juli 2017 - 11:34

Ovo prvo ne znam za koju opciju pitas, na Skrill-u je Bank transfer, ako mislis na sobe onda sto se tice dve najvece na 888 jeste Wire transfer dok na starsima ima ogroman limit za minimum slanja na Wire pa tamo treba preko Direct Bank Transfer.

Banka nece pravi problem dobices novce, ako dobijas velike sume onda moze da ti trazi dodatne detalje za poreklo novca da se uveri da ne peres pare ili finansiras terorizam. Sa druge strane drzava moze ti napravi problem sto ne placas porez, sa ovim do sad nije niko imao problema ali to ne znaci da se nece promeniti, na ovu temu imaju gomila stranica ispisanih jer svako ima svoje misljenje pa se ne bih zadubljivao.

U svakom slucaju ako na godisnjem nivou ne isplacujes velike sume mozes na banku direktno na sobe i nece te cimati, ako planiras vece onda najbolje iscimaj nekog prijatelja ili rodjaka iz EU da otvori Skrill/Neteller nalog i naruci Mastercard koji ti posalje, pa ti otvori nove naloge na sobama preko tog Skrilla/Netellera i ne boli glava od razmisljanja o nasem finansijskom sistemu :)

• 1

#10 minraise

minraise

Novajlija

• Members
  • 9 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-mart 16

Postavio 02 juli 2017 - 15:39

Ekstra, hvala puno! Još jedno pitanje samo, koliko novca se otprilike smatra kao ''velika suma''?

• 0

#11 Avatron

Avatron

Bomb

• Members
  • 177 Članci:
  • 97 thanks
  • Joined 19-februar 13
  • LocationBeograd

Postavio 03 juli 2017 - 11:15

Za svaku pojedinacnu transakciju od 15K E banka salje informacije upravi za sprecavanje pranja novca. Dok si porez duzan da prijavis drzavi ako zaradjujes preko trostruke prosecne mesecne plate u Srbiji na godisnjem nivou pa ova suma nije fiksna, za proslu godinu je bila priblizno 2,3M dinara

Ovaj članak je uredio Avatron: 03 juli 2017 - 11:27

• 1