Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Prodaja akcija za partypoker 530$ MILLIONS Germany 10 x 5300€ GTD

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 58 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 09 januar 2018 - 13:16

Pozdrav svima, prvi put prodajem akcije ne samo na ovom forumu nego uopste.

Moj nick je Milosno1 i igrao sam pretezno na Starsu al od skoro sam presao malo na partypoker zbog boljih uslova.

Osvojio sam preko satelita kartu za finalni satelit za live turnir u nemackoj gde je ulaz 5300€. Turnir se igra u nedelju 14.1 u 21:00 sati.

Posto je ovaj turnir daleko iznad mog rolla zeleo bih da prodam neki procenat na forumima.

Ulaz na turnir je 530$, pocetni broj cipova je 500k, ali posto su se cipovi prenosili iz faze u fazu ja cu turnir startovati sa 1.3M cipova.

S obzirom da sam jedan od cip lidera i da imam jak stack (sto je mnogo bitno zbog pritiska kasnijeg na shortove) procenjujem ovu moju kartu na vrednost 1380$. To je neka vrednost ako uzmemo da mi je edge=0,a smatram da je veci jer su protivnici isto sa satelita. Ali opet posto mi je izuzetno potrebno da nesto prodam, dacu povoljnije.

Prodao bih do 50% sa cenom:
1%: 13.5$
2%: 26$
5%: 60$
10% 115$
20%: 225$

Novac mozete slati na:
stars MilosNo1
party MilosNo1
skrill: mpetakovic@yahoo.com
Neteller: petakovicmilos@gmail.com
Moze i uzivo u Beogradu
Ako zelite da kupite napisite u temi koliko i kako zelite da posaljete novac. Dobicete onda i moj broj telefona i neke licne podatke, radi vase sigurnosti.
  • 0

#2 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 58 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 09 januar 2018 - 13:23

Da objasnim samo u vezi isplate. Dakle ako osvojim kartu za turnir u Nemackoj, koji pocinje 14.2.2018.Vi zadrzavate svoj procenat na tom turniru i onda ako tamo nesto kesiram ja vam saljem odmah nakon turnira.

Ovo su za sada kvalifikovani igraci i stackovi:

https://prnt.sc/hy0fhk

• 0

#3 Elendil0

Elendil0

Fish?

• Members
  • 21 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 01-decembar 12

Postavio 17 januar 2018 - 16:14

Ovo vece kad si postovao ovo ja sam se spremao sutradan isao za, Maroko.
Nisam mogao stvarno da dealujem sa kupovinama i transferima, u poslednjem trenutku, nisam znao ni sta bih mogao da ulogujem od tamo...

Nadam se da je neko uzeo bar nesto i da si zabo kartu, napravi temu za live event ako ides- na Pokerasima...

• 0