Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Prodaja akcija za partypoker 530$ MILLIONS Germany 10 x 5300€ GTD

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 09 januar 2018 - 13:16

Pozdrav svima, prvi put prodajem akcije ne samo na ovom forumu nego uopste.

Moj nick je Milosno1 i igrao sam pretezno na Starsu al od skoro sam presao malo na partypoker zbog boljih uslova.

Osvojio sam preko satelita kartu za finalni satelit za live turnir u nemackoj gde je ulaz 5300€. Turnir se igra u nedelju 14.1 u 21:00 sati.

Posto je ovaj turnir daleko iznad mog rolla zeleo bih da prodam neki procenat na forumima.

Ulaz na turnir je 530$, pocetni broj cipova je 500k, ali posto su se cipovi prenosili iz faze u fazu ja cu turnir startovati sa 1.3M cipova.

S obzirom da sam jedan od cip lidera i da imam jak stack (sto je mnogo bitno zbog pritiska kasnijeg na shortove) procenjujem ovu moju kartu na vrednost 1380$. To je neka vrednost ako uzmemo da mi je edge=0,a smatram da je veci jer su protivnici isto sa satelita. Ali opet posto mi je izuzetno potrebno da nesto prodam, dacu povoljnije.

Prodao bih do 50% sa cenom:
1%: 13.5$
2%: 26$
5%: 60$
10% 115$
20%: 225$

Novac mozete slati na:
stars MilosNo1
party MilosNo1
skrill: mpetakovic@yahoo.com
Neteller: petakovicmilos@gmail.com
Moze i uzivo u Beogradu
Ako zelite da kupite napisite u temi koliko i kako zelite da posaljete novac. Dobicete onda i moj broj telefona i neke licne podatke, radi vase sigurnosti.
  • 0

#2 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 09 januar 2018 - 13:23

Da objasnim samo u vezi isplate. Dakle ako osvojim kartu za turnir u Nemackoj, koji pocinje 14.2.2018.Vi zadrzavate svoj procenat na tom turniru i onda ako tamo nesto kesiram ja vam saljem odmah nakon turnira.

Ovo su za sada kvalifikovani igraci i stackovi:

https://prnt.sc/hy0fhk

• 0

#3 Elendil0

Elendil0

Fish?

• Members
  • 21 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 01-decembar 12

Postavio 17 januar 2018 - 16:14

Ovo vece kad si postovao ovo ja sam se spremao sutradan isao za, Maroko.
Nisam mogao stvarno da dealujem sa kupovinama i transferima, u poslednjem trenutku, nisam znao ni sta bih mogao da ulogujem od tamo...

Nadam se da je neko uzeo bar nesto i da si zabo kartu, napravi temu za live event ako ides- na Pokerasima...

• 0

#4 milos98

milos98

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 15-decembar 15

Postavio 02 maj 2018 - 18:28

Ja ne znam kako nisam video tvoj odgovor ranije, al eto red je da odgovorim makar 4 meseca kasnije, tako da izvini sto ti nisam odmah odgovorio.

Turnir je krenuo fino dosao sam do nekih 2,5M u nekom momentu. I onda u vrlo kratkom roku sve izgubio. U svakom slucaju nisam bio strasno blizu jer bih se bas nervirao u tom slucaju. Ispao sam ok 55. Mesta od 130 igraca, 15 karata je bilo otprilike.

Nisam uspeo nista da prodam, a tebi u svakom slucaju hvala na zainterosovanosti.
Ne znam zasto al na googlevideo.com ne mogu nista da postujem od kad sam napravio nalog. Ni da saljem poruke da pitam admine zasto je to tako, uvek mi iskoci nesto kao:
You don't have permission...
  • 0