Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

CiraLoC coaching za Husng i Spin & Go turnire

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 MArkoLOC

MArkoLOC

Rock

• Members
  • 98 Članci:
  • 110 thanks
  • Joined 24-april 08

Postavio 19 mart 2018 - 23:23

Pozdrav svima moje ime je Marko, nick na starsu i uglavnom na svim forumima je CiraLoC. 
U poslednje dve godine igrao sam recimo poluprofesionalno stejkovan od strane husng.com najpoznatiji sajt za husng turnire koji je kao i svi ostali sa pojavom spinova prebacio svoje interesovanje na ove turnire. 
80% mog volume-a sam igrao 30$ Spins sa vrlo dobrim rezultatima, sa vrlo vidnim poboljsanjem u poslednjih ~6 meseci, gde sam i na 60s bio solidan ali bez dovoljnog sample-a tako da ne zelim da isticem nesto sto mozda nije validno. Uglavnom evo graphova pa mozete sami da pogledate kako to izgleda.

Uglavnom kako sam izasao is stejka, i imam neke druge poslove u planu koji mi nece dozvoljavati da nastavim da profesionalno full time igram poker, odlucio sam kako naslov teme kaze da se okusam u coachingu, bio sam poducavan od strane nekih od najboljih coacheva sto se tice Husng i spin & go turnira,. Nadam se da barem deo toga mogu da prenesem dalje. Imao sam u okviru grupe prilike da radim sa igracima koji ulaze u stake na pocetnim nivoima (uglavnom 7$ spins) ali ne preveliki broj sati tako da sam u oblasti coachinga relativno nov. 
Uzimajuci u obzir da jos nisam dokazao sebe u ovoj oblasti svi koji budu zainteresovani i koji se jave ce dobiti besplatan uvid sta bih ja mogao da im ponudim i najpovoljnije moguce uslove ukoliko budu zainteresovani da nastavimo saradnju.

Neke od stvari koje ce  moci da dobiju i da imaju uvid u njih su:

- Kompletni chartovi za preflop HU, i za sve pozicije u Spinovima kako i igri protiv nepoznatih igraca (Fisheva) tako i protiv regulara
- Snimljene grupne sessije staking grupe, kako za pocetnike igrace na nizim limitima koji krecu sa programom, tako i napredne sesije za vece nivoe.
- 20+ naprednih 1na1 mojih snimljenih sessija sa trenerom (Kobmis) koji pored couchinga za grupu igra najnoviji limit 500$ spinove
- Veci broj mojih snimaka live igre, 10tak snimaka za mojim objasnjavanjem dok igram (na engleskom)
- Coffeyay math pack (99$ cena na sajtu), Coffeyay Beating Spin & Go pack (299$) 
- Proverene strategije za postflop igru protiv recreativaca i regulara 
- Rad u PioSolveru sa velikim brojem vec resenih board-ova za igru protiv regulara

Za pocetak coaching po satu za sve nivoe igraca, i coaching for profit za one sa malo vise iskustva (HUsng ili Spins). Trenutno necu razmatrati ponude za stejking. 

Za sva pitanje je najbolje da me kontaktirate putem skype (CiraLoC)

• 0