Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
- - - - -

Kako uplatiti novac na Pokerstars? Instrukcije!

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 JJD

JJD

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 17-januar 16

Postavio 31 juli 2018 - 11:00

Pozdrav narode! Buduci da se u poslednjih X meseci konstantno provlacila prica kako da uplatim? Zasto mi ne dozvoljava itd, ima resenje! 

Naime listajuci internetom naisao sam na neki clanak na inostranom forumu koji mi je dao ideju u vezi uplate i resio sam da probam. Uspelo je, da se razumemo.

Neteller je uveo (ne znam kada, ali je ima) opciju za uplatu novca u Bitcoin-u(u daljem tekstu BTC). BTC je digitalna valuta koja ne poznaje granice, veoma je brza i niko ne moze da proverava kada i zasto vam je neko poslao X sumu BTC-a. Dakle, sta vi trebate da uradite?

Trebate imati svoj Neteller nalog i neki wallet za BTC. Kada na Neteller-u zatrazite uplatu, money in opcija, dozvoljava vam i BTC izmedju ostalih. On vas automatski prebaci na BitPay(PayPal za BTC). Sto se BitPay-a tice tu se sve zavrsava u roku od 3 minuta.

BitPay - Skinete mali programcic na svoj PC, u njemu se nalazi adresa tog vaseg BitPay naloga i sa BTC wallet-a prebacice novac na BitPay, jednim klikom ce se automatski(aprox. 3 minuta) novac uplatiti na Neteller. Kao sto ni bankovne transakcije nisu momentalne, tako i ovde sacekate par minuta. Maximum je 15! Dakle, ne treba vam vise od 15 min!

Suma sumarum.. BTC Wallet > BitPay > Neteller > Pokerstars!

Ja sam ovo sve veoma brzo uradio tako da se bas svakog klika ne secam, ali sigurno mogu biti od pomoci.
Tu sam za sva pitanja i asistenciju! GL!  :)

• 0

#2 dekirrr8@gmail.com

dekirrr8@gmail.com

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 26-juli 18

Postavio 03 avgust 2018 - 12:12

Pozdrav,ja imam na cex.io nekih 0.00271000 BTC,kako to da prebacim na bitpay ili na neki wallet?Nije valjda da cex.io mene limitira da minimum mogu da prebacim 0.01btc?

• 0

#3 krckamopomalo

krckamopomalo

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 02-decembar 15
  • LocationPIROTTT

Postavio 07 novembar 2018 - 01:24

najlaksi nacin za uplatu je das nekom pokerasu uzivo lovu i on ti prebaci na starse, ili posaljes post netom on ti posalje online.

Drugi nacin je da napravis neteler i skrill, prvo deposit na neteler (non gambling) pa s netelera prebacis na skrill i onda depozit starsu

da ga ne tupimo mnogo s ti bitcoini i ostalo

• 0